Erkeğin Nasıl Etkilenir?

Erkekler nasıl ve nelerle mutlu olur bunu anlamak güç değil aslında sadece uzmanların söylediklerine kulak vermek bile bunu anlamak için yeterlidir.Erkekler nelere neden kızar?

Erkekleri anlama sanatı..

Nasıl bir adamın sekssiz mutlu olabileceğiniz düşünebilirsiniz ki? Cinselliğinizi yeniden keşfetmeye ve onu içeri davet etmeye ne dersiniz? Artık yorgun olduğunuzu söylemeyin, başınızın ağrıdığını da. Bu numaraları çoktan öğrendiler ve ‘yemezler’. Üstelik seksin insan yaşamına katkısını düşünecek olursak, iletişiminiz için hazine değerinde. Yatak odanıza kilit vurmaktan vazgeçin, horladığı için ondan nefret etmekten de.

Nazik olun ve onu destekleyin

Erkekler, kaba kadınlardan hoşlanmaz, aklınızdan çıkarmayın. Sinirlendiğinizde biraz düşünün ve bir süre bunu belli etmemeye çalışın. Bakın sular nasıl duruluyor. Kimi zaman ince bir sesle durumu kurtarabilir, içinizdeki masum kadını daha da dışarı çıkarabilirsiniz. Destekleme konusundan bahsetmiştik bahsetmesine ancak iş konusunda onu sakın yabana atmayın. Erkekler, işlerini önemser ve önemsenmelerini de isterler. Kulağınıza küpe olsun, unutmayın!

Kin tutmaktan kaçının

Bakın bu çok önemli! Karşıt düşünceler, bağırışlar, o eski güzel günleri bir anda havaya uçurdu değil mi? Ancak bunları beyninizin kasalarına kilitlemekten vazgeçin artık. Kırılan kalplerinizin buna izin vermeyeceğini tahmin etmek mümkün ancak tutulan kin, evliliği sadece kötüye götürür. Her tartışmada eski defterleri karıştırmak ve kilitli kasaları ortalığa saçmak ne kadar iyi olabilir, bir düşünsenize? “Ben bu adamı neden sevdim?” sorusuna karşılık olarak “Bu adam beni neden sevdi?” sorusunu da akla getirmek gerek. Bazen empati, hayat kurtarır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.