En İyi Virüs Programları

Bilgisayarın ilk alındığı gün ki haline gelmesi için herkes format atılmasını söylese de aslında bazı virüs programları ile bilgisayarınızdaki sorunları çözebilir, performansını güçlendirebilirsiniz.

Sizin için bilgisayarınızın sistemini en iyi tarayan ve temizleyen ve bilgisayarın ilk gün ki sıfır haline yakın bir sisteme getiren virüs programlarını aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz. Hem de hepsi ücretsiz programlardır.

CCleaner

Virüs programları denilince akla ilk gelenlerden biri CCleaner. Büyük bir çoğunluğun bir numaralı tercihlerinden biri. Programın kullanımının kolaylığı da tercih edilme sebeplerinden. Türkçe dil seçeneği de olan bu program ayrıca ücretsizdir. Uzmanlık ve basit seçenekleriyle istediğiniz şekilde bilgisayarınızı tarayabilirsiniz.

Advanced SystemCare

En çok tercih edilen diğer programlardan biride Advanced SystemCare. Ücretsiz olması programı öne çıkaran özelliklerinden biri.

Advanced SystemCare aynı zaman da Türkçe desteği de bulunmaktadır. Disk birleştirme, güvenlik analizi, hataları onarma gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

SlimCleaner

Diğer programlara göre daha az tercih edilen bir program. Ama yine de kullanan kişilerin beğenisi de kazanmıştır. Bilgisayardaki gereksiz dosyaları temizler, zararlı araç çubuklarını kaldırır.

Unlocker

Bu program ile silmek isteyip de silemediğiniz ve hata aldığınız dosyaları rahatça silmenize yarar. Kaldırdığınız halde bilgisayarda kalan bu yüzden bilgisayarın performansını düşüren dosyaları silmenize yardımcı olan programın Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.