En İyi Radyo Uygulamaları

Telefonunuzdaki şarkılardan sıkıldınız mı? Yeni ve duyulmamış şarkıları dinlemek ve keşfetmek mi istiyorsunuz? O zaman telefonunuzda radyo uygulamaları hemen yerini alsın. Peki hangileri en kullanışlı? İşte onlardan bazıları..

TuneIn Radio

Bu radyo uygulaması en çok kullanılanlardan bir tanesi. Dünya çapında kullanıcısı bulunan bir radyo uygulaması. Seçenekleri çok fazla ve yayın ağları çok geniş. Hem telefon hem de tablet bilgisayarlarınızdan ücretsiz olarak indirilebiliyor. En popüler radyo kanallarını ve şarkılarını da görebileceğiniz en kullanışlı radyo uygulamalarından biridir.

Radio FM

Müzik kanallarınız kategorilere ayrılmasıyla istediğiniz tarza göre seçim yapmanızı sağlıyor. Ülkelere göre de ayrılmış olan bu uygulama ile beğendiğiniz şarkıları kaydedip daha sonra kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Bu uygulama da ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebiliyor.

AndroTurk Radyo

Türkiye’deki yerli kanalları dinleyebileceğiniz çok kullanışlı bir radyo uygulamasıdır. 300’e yakın radyo kanalıyla ücretsiz dinleme imkanı sağlıyor. AndroTurk Radyo, görme engelliler için de erişim imkanı sağlıyor. Bu uygulama da kategorilere göre ayrılıyor ve bunun dışında radyo kanallarını illere göre ayırıyor.

Karnaval Radyo

Bu uygulama ile dinlediğiniz şarkının bilgilerine ulaşabilir, ayrıca gündem haberlerine de bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.