En İyi iPad Oyunları

En çok oynanan, en iyi iPad oyunlarına bir göz atabilirsiniz.

Beat Sneak Bandit

Macera oyunlarından keyif alıyorsanız Beat Sneak Bandit sizin için doğru bir seçim olacaktır. Bu oyun gerçekten bağımlılık yapıyor. Müziği de sizi havaya sokuyor. App Store da 4 yıldızlı bir oyun kendileri.

Device 6

Eğer ıssız bir adaya düşseydiniz çevredeki gizemleri çözmek için ne yapardınız? Bu oyun ıssız adada uyanan ve sıfır hafızayla adada olan Anna adında bir kadının olayları çözmeye çalışmasını konu alıyor. Lost dizisini izlediyseniz bu oyunda benzerlikler bulacaksınız. Bu arada oyun 4,5 yıldızlı bir oyundur.

Hundreds

Beyin egzersizi için oynayabileceğiniz bir oyun. Matematiksel düşünce ve çabuk hareket eden parmaklarınız ihtiyacınız olan tek şey. Oyunun puanı 4 yıldız.

Kingdom Rush

Fantastik oyunlardan keyif alanlar için çok iyi bir seçim olacaktır. Bu oyun en çok beğenilen ve en çok oynanan oyunlar arasında. 5 yıldızlı bir oyundur.

Knightmare Tower

Oyun 4 yıldızlı bir oyundur. Oyunda bir şövalye oluyorsunuz ve amaç zıplayarak kaleye varabilmek.

SpellTower

Scrabble tutkunları ve bulmaca severlerin ilgisini çekecek bir oyun. Kelimeler, yüklem ve tümceler ile gerçek anlamda bir beyin egzersizi yapmış olacaksınız. iPad ile kolaylıkla ve zevkle oynayabileceğiniz 4 yıldızlı bir oyun.

Sword&Scorcery

Macera ve fantastiğin birleştiği güzel bir oyun. Müzik ve görsel açıdan da dikkat çeken bir oyun. App Store dan 4.99 dolara bu oyuna sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.