En İyi Film Önerileri

İzlediğim en iyi ve bende etki bırakan birkaç film önerisinde bulunacağım. Sürpriz sonlu ve izledikten sonra şaşıracağınız filmler izlemek istiyorsanız bu tavsiyelerime bir göz atmalısınız.

CESET (El Cuerpo – La película )

Bu film 2013 yapımı yeni bir film. İzledikten sonra gerçekten çok şaşırdım ve yok artık dediğim bir sonla karşılaştım. Filmin sonlarına doğru sahneler sizi öyle bir içine alıyor ki hiçbir anı kaçırmamak için pür dikkatle izliyor insan.

Filmin isminin Ceset olması sizi yanıltmasın. Öyle klasik korku filmlerinden değil. Zaten tür olarak gerilim filmi. Bol bol gerileceksiniz.

AYNALAR ( Mirrors )

Aynalar, gerçek bir korku filmi izlemek isteyenler için doğru bir seçim olacaktır. Konu bakımından çok ilginç bir hikayesi olan ve filmin sonunda “evet tamam son budur” derken sizi şaşırtıp şok bir finalle son bulan bir film. Filmi izledikten sonra birkaç gün aynalara bakamayabilirsiniz.

AŞK LİMANI (Safe Haven )

İsmi klasik bir aşk filmi havası yaratsa da filmin hiç de öyle bir konusu yok. Film romantizmin yanında dram ve gizem türlerini de barındırıyor. Filmin sonunda gerçekten çok şaşırmış ve duygulanmıştım.

Anestezi ( Awake )

Süresi açısından diğer filmlerden kısa olan ama kısa sürede de iyi filmlerin olabileceğini gördüğüm çok ilginç bir filmdi. Filmi izledikten sonra her masum görünen insana ve gerçek arkadaşım dediğiniz kişiye bile güvenmemeniz gerektiğini göreceksiniz.  Değişik bir final de sizi bekliyor.