En Çok Kullanılan Chrome Eklentileri

Google Chrome en çok kullanılan tarayıcılar arasında. Hızı ve problem yaratmaması  nedeniyle çoğu kişinin kullandığı Chrome, bunların yanı sıra birçok eklentisiyle de başka programlara gerek olmadan bir takım işlerinizi halledebilmenize yarıyor.

Chrom’un eklenti çeşitlerini daha önce kullanmadıysanız, en çok kullanılan Google Chrome eklentilerine bir göz atabilirsiniz.

Gmail Offline

İsminden de belli oluyor zaten. Gmai Offline, Google ın e-mail sistemini internetin olmadığı durumlarda da e-postalarınıza bakabilmenizi sağlar.

Facebook Album & Photo Manager

Bu eklenti Facebook daki tüm resimlerinizi ve albümlere bakarken, bilgisayara indirme işlemi yaparak yedekleminizi sağlar. Bunun dışında resimlere efekt de verebilmenizi sağlıyor.

Photo Zoom For Facebook

Konu facebook olunca bu tür eklentiler en çok kullanılan eklentiler arasına giriyor. Bu eklenti Facebook da dolaşırken resimleri büyütmenizi sağlıyor. Ortalama 5 milyon kişi bu eklentiyi kullanıyor.

Resimleri ayrı ayrı açmaya gerek olmadan tümünü kendi boyutlarında görmenize yarıyor.

goo.gl URL Shortener

URL leri basit ve hızlı bir şekilde kısaltmaya yarayan bir eklenti. goo.gl URL Shortener, işin içinde Google olduğu için daha hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Mevcut goo.gl API, otomatik kopyalama işlemi, içerik menüsü ve QR kod özellikleriyle bu eklenti, Facebook, Gmail, Twitter, Tumblr gibi başka birçok sitede bu eklentiyi kullanarak paylaşım yapmanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.