DiziMAg Neden Kapatıldı? Alternatif Siteler…

Dizi izlemek için girdiğimiz birçok sitenin mahkeme kararı ile kapatıldığını görüyoruz. Peki artık hangi sitelerden dizi izleyebileceğiz? Bu siteler neden kapatıldı? Özellikle yabancı dizi koliklerini ilgilendiren bu durum için alternatif çözümler neler?

Dizi izlemek için en çok tercih edilen sitelerden biri olan DiziMag kapatıldı.

Dizimag vb. çoğu dizi izleme sitesi kapatıldı. Peki en çok da yabancı dizi izlemek için kullandığımız bu siteler neden kapatıldı.
Yabancı dizi izlemek için kullanılan en iyi sitelerden biri olan DiziMag’ın kapatıldığını fark eden kullanıcılar şoka uğradılar. Bunun üzerine birçok kişi alternatif başka siteler aramaya başladı.

DiziMag mahkeme kararı ile kapatıldı ve bir daha açılmayacak.

Bunun üzerine site yöneticileri DiziMAg1.com ve DiziMAg2.com adında iki site açtı. Ama buda işe yaramadı. Bu sitelere de erişim engellendi.
Bunun üzerine kullanıcılar en çok tercih edilen yabancı dizi izleme sitelerinden biri olan www.yabancidiziizle.net adresinden izlemek istediler. Ama aynı mahkeme kararının bu site içinde uygulandığı görüldü.

Yabancı Dizi İzlemek İçin…

yabancıdiziizle.net alan ismini yabancidiziizle1.com olarak değiştirerek tekrardan dizi izleyebileceğiniz duruma geldi.
Bu sitede DiziMag ve yabancidiziizle sitelerinde bulunan yabancı dizilerin hepsi mevcut. Sitenin ara yüzü zaten yabancidiziizle.net in önceki hali ile aynı. Yabancılık çekmeyeceksiniz!

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.