Dizilerin Yeni Bölümleri Neden Yayınlanmıyor?

Yılbaşının ardından bütün dizilerin ara vermesi, her sene karşılaşılan bir durumdu. Her kanalın dizisi bir hafta aranın ardından ekrana yeni bölümleriyle geri dönerdi. Bu yıl dizilerin ve programların 3 hafta boyunca  yayınlanmayacak  oluşu izleyenlerin dikkatini  çekti. Kanal D, Star Tv, Atv, Fox Tv, Show Tv ve TV8 gibi birçok kanal akşam saatlerinde sinema filmi veya dizilerin tekrar bölümlerini yayınlıyor. Peki, dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Reklam anlaşmaları ve planlamaların düzenlenebilmesi için bu yıl ara verilen süre 3 hafta olarak belirlendi. Bu sürenin geçmiş yıllara göre daha uzun olmasının sebebi ise reklam sürecinin bu sene biraz daha sıkıntılı olmasıymış. Bu uzun arayı vermeyen tek kanal TRT olacak. Bu hafta itibariyle eski ve yeni tüm dizilerini yayınlamaya başlayarak avantaj elde edecek. Diğer kanallar ise 21 Ocak Pazartesi gününden sonra eski yayın akışına geri dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.