Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC Ne Zaman Çıkacak?

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC Ne Zaman Çıkacak

Oyun severlerin uzun yıllardır beklediği Cyberpunk 2077, bu ay içerisinde piyasaya çıkmasıyla birlikte hızlı bir şekilde yol haritasının detaylarını açıkladı. Çeşitli iyileştirme çalışmalarının yapılmaya başlandığı bilgisini sunan firma, ücretsiz DLC’nin ne zaman çıkacağını da kullanıcılarına açıkladı. Açıklama yapan CD Project Red, ücretsiz DLC’nin çıkmasının biraz daha gecikebileceği belirtiliyor.

CD Project Red, Cyberpunk 2077’in şu an için kullanımda olduğunu ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazandığını açıklıyor. Kullanıma açık olan oyun için ücretsiz DLC’nin, bu yılın ilk çeyreğinde çıkmasının planlandığını belirtti. Oyun yorumcuları tarafından yapılan söylentilere göre ise; PlayStation Store‘dan çekilmesi ve sorunlu lansmanının ortaya çıkmasıyla birlikte, belirtilen süre içerisinde çıkmasının mümkün olmadığı söyleniyor.

Bu durumda bir süre daha beklememiz gerekecek gibi gözüyor diyebiliriz.

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC 2021’de Çıkacak

Üretici yeni yapmış olduğu açıklama ile birlikte, Cyberpunk 2077 için yeni yol haritasının ücretsiz DLC sürümünün mevcut olduğunu ancak bazı sorunların çözümünü sağlamak adına çalışmalarının devam ettiğini ifade ediyor. Şu an için ilerleyişin bu şekilde olduğunu ve ileriki günlerde daha detaylı bir şekilde açıklama yapacaklarını belirtiyor. Her ne kadar bazı bilgiler sunuluyor olsa da, zaman çizelgesinin kesin olmadığını söylemek isteriz.

Sonuç olarak kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerekiyor. Bununla birlikte DLC’nin yayınlanmasından sonra çıkması planlanan Xbox Series X, S ve PlayStation 5 güncellemeleri, DLC‘lerin yayınlanmasıyla kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor. DLC ve yapılacak olan güncelleme ile birlikte farklı çalışmaların sürdürüldüğü bilgisi en önemli konular arasında yer alıyor. Yapılan açıklamaya göre; çok oyunculu bir sistem üzerinde yoğun çalışmaların başlandığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.