Chelsea FC’de Sular Durulmuyor

Londra’nın köklü kulüplerinden Chelsea’de son günler yaşananlar Chelsea Akademinin karışmasına yol açtı.Ligde çalkantılı bir dönemden geçen Chelsea ilk önce teknik direktör Andre Villas-Boas’ın görevine son verildi.Chelsea kulübü bunun etkisindeyken kulübün rezerv takım oyuncularından muzip çocuklar  19 yaşındaki Billy Clifford ve 21 yaşındaki Jacob Mellis takımlarının soyunma odasına sis bombası attı.

Büyük kaos’a neden olan sis bombası yangın alarmını çalıştırdı.Binayı dumanlar kapladı.Futbolcular ve teknik heyet kendilerini dışarıya zor attı.

Kulüp başkanı Roman Abravomich’e de rapor edilen olayda rezerv takım oyuncularının şakası olduğu söylendi.Verilen cezada her iki oyuncu da süresiz kadro dışı bırakıldı.

Ve olaylar bununla da kalmıyor Chelsea Akademisinde geçtiğimiz aylarda  soyunma odasında bir rambo bıçağı bulunmuştu.Oyunculardan birine ait olduğu düşünülen bıçağın temizlik görevlisinin ait olduğu ortaya çıkmıştı.Yine Chelsea Akademisinde, A Takım oyuncusu Ashley Cole bir tüfek getirmişti, yanlışlıkla stajyerlerden birisini bacağından vurmuştu ve yine bir kaos’a neden olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.