Cepten Dizi İzleme Uygulamaları

Dizi izlemeye vaktiniz yoksa, dizinin tam ortasında uyuya kalıyorsanız ya da yol boyunca müzik dinlemek yerine zamanınızı dizi izleyerek geçirmek istiyorsanız, bu yazı tam da sizi ilgilendiriyor demektir.

Birkaç dizi uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan kaçırdığınız ya da izlemek istediğiniz dizileri izleyebileceksiniz.

HD Dizi İzle

400’e yakın hem yerli hem de yabancı dizileri barındıran bu uygulama tablet yada akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. Ayrıca yerli diziler televizyonda yayınlandıktan 1-2 saat sonra uygulamaya yükleniyor. Dizileri hem HD hem de 720p kalitesinde seyredebilirsiniz. Pro versiyonunu indirirseniz reklam sıkıntılarından da kurtulmuş olursunuz.

Dizi TV HD

Özellikle yerli dizileri izlemek için indirilen uygulamalardan biridir. Ama aynı zamanda yabancı dizileri de izleyebilirsiniz. Canlı olarak TV de seyretmenize olanak sağlıyor. Kullanış bakımından çok basittir. İçerik bakımından sık sık güncellenen Dizi TV HD, bir çok kampanyadan da yararlanmanızı sağlıyor. Kısaca dizileri Dizi TV HD ile kolayca seyredebilirsiniz.

Yabancı Dizi Izle HD

Bu uyguluma yabancı dizi severlerin en çok kullandığı uygulamalardan biri. Hemen hemen 200 dizi barındıran bu uygulamanın kullanımı da çok basit. Diziler kendi aralarında kategorilere ayrıldığı için daha rahat seçim yapmanızı sağlıyor. Diziyi hangi kalite de seyredeceğinize siz karar veriyorsunuz. Bu uygulama da hızlı güncellenmesiyle en çok tercih edilenlerden biri.