Çarşı’dan Van İçin 65. Dakika Yardımı

Bu hafta sonu büyük derbi var. Beşiktaş-Galatasaray. Normal derbiden bir farkı olarak Beşiktaş’ın taraftar grubu çarşı daha önce yaptığı gibi Van için tekrar yardım kampanyası başlatıyor.

Hatırlayacağınız üzere Çarşı, Fenerbahçe maçında tüm atkıları Van’a gitmesi için sahaya atmıştı. Her ne kadar federasyondan ceza alması gündeme gelse de bu haftasonu Beşiktaş Taraftarı, mont, tişört, forma ve atletlerini sahaya atıyor. 65.dakikada gerçekleştirilecek bu olay Çarşı’nın yardımseverliğini birkez daha gösteriyor.

Dakikanın 65 olması sebebi ise Van’ın plakası…

İşte Çarşı’nın açıklamaları;

“Galatasaray maçının 65. dakikası, Van’da naylon çadırda -15 derecede kalan insanların çektiği acılara ortak olduğumuzu ve onlarla beraber bizim de üşüdüğümüzü göstermek için üstlerımızı çıkarıyoruz. Ve aynı anda kapalıda açacağımız güneş pankartını bir süre sonra sağ tarafa doğru elden ele uzatarak yeni açığa yolluyoruz. Ve bu şekilde pankart bütün stadı dolaşacak”

Milliyet

Beşiktaş-Galatasaray maçındaki o görüntüler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.