Çarpışma Final Yapıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Çarpışma dizisi final kararı aldı.

Show TV’de yayınlanan ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Çarpışma, ilk bölümden bu yana final haberleriyle gündemde olan bir diziydi. Yavaş yavaş reytinglerini yükseltmeyi başarsa da, kadrosuna bakarak istenilen beklentiyi karşılayamadı.

Çarpışma, aslında tek sezon olarak belirlenmişti Ancak reytingler çok yüksek olursa bu durum değişecek ve ikinci sezonda da devam etmesine karar verilecekti. Ancak beklenen olmadı ve düşünüldüğü gibi dizi tek sezon olarak kaldı. Çarpışma, haziran ayının gelmesiyle birlikte ekran yolculuğunu sonlandıracak. Final haberleri belli olduktan sonra dizinin oyuncuları da tek tek veda paylaşımları yaptı. Onur Saylak, setten bir fotoğraf koyarak “çok iyidik be” notunu düştü. Elçin Sangu da aynı fotoğrafı alıntılayarak “hey gidi günler” şekkinde açıklama paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.