Caner Cindoruk’un Kitabı Çıktı: “Sessiz Şarkıcı”

Son dönemde Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinde canlandırdığı Sarp karakteriyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Caner Cindoruk, bambaşka bir yönüyle daha karşımıza çıkıyor. 1 yıldır üzerinde çalıştığı Sessiz Şarkıcı kitabı, 14 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Alfa Yayınevi’nden çıkacak olan kitapta 11 farklı öykü bulunuyor. Babasının da yazar olduğunu söyleyen oyuncu, bu kitabın çıkmasının en büyük hayali olduğunu dile getirdi. 

Sessiz Şarkıcı kitap arkası:

“Yaşadığı, tanık olduğu olaylardan; karşılaştığı, tanıştığı sıra dışı kişiliklerden, insanlık hallerinden ve kendi iç dünyasından yola çıkan Caner Cindoruk’un anlatıları; şiirin, denemenin, öykünün ortak sınırlarında gezinirken yazımsal bir tat veriyor. İçimden çıktığı toplumun kusurlu yanlarına, hayatın kırık basamaklarına, yan yana duran inanılmaz çelişkilere, tutarsızlıklara ayna tutuyor. Kimine gülümsüyor, kimine umutla bakıyor, kimine de içimiz acıyor. Zaman zaman da bizi doğup büyüdüğü Çukurova’ya Adana’ya götürüyor; oturduğu mahalleye, sokağındaki insanlara; sesi güzel kebapçıya, aşkına karşılık bulamamış çocuğa, sırrını şu yalan dünyadan başka kimsenin yere vuramadığı pehlivana, yürüdüğü yolun en başında tanıştığı işportacı çocuğa…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.