Çalıkuşu Final Yapıyor!

Çalıkuşu 30. bölümüyle final yapıyor!

Bir dizi daha reyting kurbanı oldu. Başrollerde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in yer aldığı, Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu romanından uyarlanan dizi, 17 Mayıs Cumartesi 23:00’de final bölümüyle ekranlara gelecek.

Çalıkuşu neden final yapıyor?

Çalıkuşu, bir dönem dizisi olduğu için maliyet açısından normalden daha fazla pahalıya çekiliyordu. Bu sebeple de dizi senaryoyu hızlandırmaya başladı. Ama bu hızlandırma reytinglerin düşmesine neden oldu.

Çalıkuşu’nun final bölümünde neler olacak?

Feride, Neriman’ın bebeğinin Kamran’dan olmadığını öğrenecek. Azelya ise Feride ile Kamran’ın ayrılığını fırsat bilip Kamran’a yaklaşmaya çalışacak. Yusuf da Müjgan’a aşık olacak. Ama Besime Hanım Necmiye ile Yusuf’un evlenmesini ister. Feride Gülce’ye ders vermeye devam ediyor. Neriman da Feridye’yi Kamran’dan uzak durması için tehdit ediyor.

Dizi kitaba birebir uymasa da finalini romandan alabilir. Eğer kitaptaki sona uyarsa Feride ile Kamran kavuşuyor ve mutlu bir sonla bitiyor. Ayrıca bir zamanlar Aydan Şener’in oynadığı Çalıkuşu filmini de izleyerek finali öğrenebilirsiniz. Şuan ki Çalıkuşundan çok daha başarılı, samimi ve gerçek olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.