Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Film Yorumları

İlk olarak 2010 senesinde sinemaya giriş yapan Çakallarla Dans, devam filmi Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı adıyla izleyicisiyle buluştu. Filmin oyuncu kadrosunda yine aynı isimler yer alıyor. (Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, İlker Ayrık, Didem Balçın ve birçok oyuncu)
Yine aksiyon ve macera türünde ilerleyen film, bence serinin en kötüsü.

Film aslında diğer ilk iki filmden bağımsız sayılabilir. 2 filmi izlemeyen bir izleyici de bu filmi rahatça seyredebilir. Sıfır Sıkıntı’da hikaye biraz karmaşık kalmış. En başta insanın kafası karışırken filmin sonunda çözüme ulaşma amacı güdülmüş. Ama filmin başı ve sonu bağlantılıyken ortadaki hikaye çok boşlanmış.

Filmde ufak tefek göndermeler de bulunuyor. Ali İsmail Korkmaz parkı ile ilgili olan sahne bunlardan biriydi. Bazı sahnelerden dolayı ise filmin tam anlamıyla erkekler için yapıldığını görüyoruz. Çünkü bu filmi baştan sona izleyip çok beğenecek bir kadın yok denecek kadar azdır.

Bir diğer sıkıntı ise filmdeki bazı sahnelerin komik olmasına rağmen genel hikaye ile bir bağlantısının olmaması. Yani güldürüyor ve gayet güzel ama tek kişilik bir gösteri tadında olması filmin ana hikayesinden uzaklaştırıyor. Filmde başrol sayılabilecek birçok oyuncu bulunuyor. Ama yine de teknik hatalar gözden kaçmıyor.

Kısaca Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı, çok bir şey vaat etmeyen, özellikle ilk iki filmin oldukça izleyicisi olduğunu düşünürsek onları tatmin etmeyecek, aceleye getirilmiş bir film olmuş. Yani bu film sıfır değil, çok Sıkıntılı!

İyi seyirler dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.