Boynu Bükükler Dizisi

Yine bir dizi ve yine Kanal D!

Kanal D’de çok yakında yeni bir lise dizisi başlıyor.

Boynu Bükükler…

Dizinin konusundan bahsedersek;

Dizinin isminden de anlayacağınız gibi bir takım öksüz ve yetim liseli çocukların, sefalet ve yoksulluğu yenmek için neler yaptıkları anlatılıyor. Anne ve babaları olmadığı için birbirlerinin aileleri olmuşlardır. Küçük yaşta yaşadıkları travmalara rağmen ayakta kalmaya çalışmışlardır. Okullarındaki katı kuralları olan müdürleri ile de baş etmeye çalışırlar. Bu da yetmezmiş gibi okuldaki zengin çocuklarıyla da uğraşmak zorundadırlar. Bu zengin çocukları okulda çıkarttıkları sorunlardan dolayı okullarından atılıp Boynu Bükükler dediğimiz bu öğrencilerin okullarına dahil olurlar. Konu itibariyle Pis Yedili dizisini andıran bu dizi bakalım reyting kurbanı olmadan ekranlarda kalabilecek mi?

Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle: Sedef Avcı, Ahmet Yelan Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Barış Başar, Ali Tutal, Mine Şenhuy Teber, Ahmet Olgun Sünear, Çağlar Ertuğrul, Gün Koper, Güven Murat Akpınar, Bora Akkaş, Bensu Soral, Uğur Bilgin, Sevilay Şimşek, Özüm Arkan, Damla Debre, Öznur Serçeler, Barış Aytaç, Cüneyt Çeliksoy, Barış Küçükgüler, Bengi İdil Uras, Nihan Tarhan, Tatiana Marinescu, Anıl Altan ve Kadir İlkter.

Boynu Bükükler dizisinin fragmanı…
http://www.youtube.com/watch?v=eU_v7IbSBBE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.