Boğa burcu nasıl erkekleri sever?

Boğa burcu erkeği boğazına çok düşkün bir erkek. Bu nedenle eğer boğa burcu erkeğine aşıksanız çok güzel yemekler yapın. Boğa burcu evcimen, annelik duygusuna sahip, sevecen ve ev kadını kadınlardan hoşlanır. Boğa erkeği kıskançtır.

O nedenle boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz bu noktaya dikkat edin. İletişim yönünden gelişmiş olmalısınız. Boğa burcu erkeği silik kadınları hiç sevmez. Aşırı kendini beğenmiş kadınları da sevmez.

Boğa burcu erkeği evlilik erkeğidir diyebiliriz. Eş olarak seçtiği kadının, gerçek bir anne olması önemlidir. En büyük arzusu soyunu sürdürecek bir çocuğu olmasıdır. Boğa erkeği genellikle çok duygulu, içten ve sadıktır, ama zaman zaman en bozucu aşık olur. Çünkü bir kadının yaşamına anlam veren güzel sözler söylemesini ya da davranışları bilmez. Fakat bu soğuk kanlılığa aldanmayın.

Boğa burcu erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir insana dönüşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.