Bir Litre Gözyaşı Final Mi Yapıyor?

Kanal D’nin büyük umutlarla yayın hayatına başlayan dizisi Bir Litre Gözyaşı final mi yapıyor?

Başrollerini Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun paylaştığı Bir Litre  Gözyaşı dizisi için final iddiaları ortaya atıldı. Peki, işin aslı ne? Dizi gerçekten bitiyor mu?

Medyapım’ın yapımcısı olduğu, Serhan Şahin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Aya Kito’nun kitabından uyarlandı. Bu hikaye aslında ilk olarak 2005 yılında Japonya’da One Litre of Tears adıyla uyarlanarak 11 bölümlük bir dizi olarak yayınlanmıştı. Kitap versiyonu ise ülkemizde Bin Damla Gözyaşı- Bir Genç Kızın Yaşam Savaşı ismiyle raflardaki yerini almıştı.

Japonya’da en popüler dizilerden biri olan Bir Litre Gözyaşı, ne yazık ki ülkemizde istenen başarıyı yakalayamadı. İlk bölümüyle merak uyandıran dizi, sonraki haftalarda izleyicisini kaybetmeye başladı. Yayınlanan son bölümüyle dizi eleştirmenleri tarafından kan kaybettiği ve atağa geçmesi gerektiği şeklinde yorumlanmıştı. Durum böyle olunca Kanal D, dizi için erken final kararı aldı. Dizi, 6. bölümüyle final yaparak ekran yolculuğunu sonlandıracak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.