Big Brtoher Türkiye’nin Şampiyonu Belli Oldu!

Birçok ülkede büyük ses getiren yarışma Big Brother, ülkemizde aynı ilgiyi göremese de takip edilen yarışmalar arasında yer aldı. Sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı Big Brother Türkiye’de dün akşam final heyecanı yaşandı. 100 gün boyunca Big Brother evinde kalmayı başaran yarışmacılar Arsel, İdil, Onur ve Sinan oldu. Şampiyon olan yarışmacı 1 Milyonun sahibi oldu.

Birincinin halkın oylarıyla belirlendiği yarışmada şampiyon olan isim Sinan olu. Şırnaklı yarışmacı hem kendine özgü hareketleri hem de sempatik şivesiyle ilk günden beri en sevilen yarışmacılardan biri olmuştu. Özellikle kendisine en yakın olan Onur ile birlikte 100 gün boyunca birçok olaya imza attılar.

Sona 4’e kalan yarışmacılardan İdil 4. olurken, Onur 3. , Arsel %36 oyla 2. ve Sinan ise %64 oyla 1.’liğin sahibi oldu. Şampiyon olan Sinan, duygularını dile getirmek için şunları söyledi:

“Buraya çok zor şartlarda geldim. Bana oy veren, vermeyen herkesten Allah razı olsun. Çok mutluyum. Ben buraya Doğu’dan geldim ama doğu, batı, kuzey, güney yok; hepimiz kardeşiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.