Beşiktaş’ın Çarşısı Film Oldu

Beşiktaş takımının meşhur taraftarları Çarşı, beyaz perde de bir filme konu oldu. Aydın Bulut’un yönetmenliğini üstlendiği “Benimle Oynar mısın?” isimli film, Beşiktaş’ta çekildi. Filmin başrollerini Uğur Polat ve Eyşan Özhim paylaşıyor. Filmin türü ise romantik- dram olarak yansıtılacak. Beşiktaş ile eşleşen Çarşı grubu da filmde önemli bir yer alıyor. Benimle Oynar mısın filmi, 27 Eylül’de sinemalardaki yerini alacak.

Filmin başrollerinin yanı sıra rol alan oyuncular ise şöyle; Ertan Saban, Altan Erkekli, Zeynep Kumral, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Rüzgar Boyle, Altan Gördüm, Ayşenil Şamlıoğlu, Rıza Sönmez, Ahmet Saraçoğlu, Selim Erdoğan, Ali İl, Gözde Mutluer, Ayten Uncuoğlu, Münir İnseler.

Filmin yapımcı ise aynı zamanda başrolde de yer alan Eyşan Özhim. Senaristleri ise Eyşan Özhim ve filmin yönetmenide olan Aydın Bulut.

Filmin konusu ise şöyle:

Talihsiz bir olay sonrasında ceza alarak hapishaneye gönderilen Sibel, sekiz yıllık mahkumiyetin ardından özgürlüğüne kavuşur. İlk işi ise bu süreçte yetimhanede barınan kızı Rüya’ya tekrar kavuşmaktadır. Kızını yanına alıp doğduğu günden bu yana yaşadığı Beşiktaş semtinden taşınacak olan Sibel, Antalya’ya taşınmayı planlamaktadır. Ne var ki Rüya’nın bu güzel semti bırakmaya niyeti yoktur. Zira Rüya annesinin yokluğunda Beşiktaş’a sımsıkı sarılmış ve büyüdüğünde Beşiktaş’ta futbol oynayan bir oyuncu olmanın hayallerini kurar olmuştur. Bu nedenle annesiyle başka bir şehre taşınmayı istemeyen Rüya’nın acil olarak yapması gereken daha önemli bir iş vardır: Annesinin hapse düşmesine neden olan babasını bulmak…

Filmin fragmanı…

http://www.youtube.com/watch?v=mQkIE-CxIiI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.