Beş Kardeş Başlıyor! – İşte Fragmanı

Kanal D’de yepyeni bir dizi başlıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı Beş Kardeş dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Keskin, Osman Sonant, Nadir Sarıbacak, Melisa Sözen, Tansu Biçer, Nihal Yalçın, Ece Dizdar, Serkan Kuru ve Serdar Orçin yer alıyor.

Dizinin genel konusu birbirinden farklı 5 kardeşin hikayesini ele alıyor. Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz ismindeki bu 5 kardeş, ne kadar farklı karakterde olsalar da birbirlerine güçlü şekilde bağlı bir ailedir. Dedelerinden kalan eski bir konakta yaşayan bu beş kardeşten Nazım, gazetecidir. Turgut imamlık yaparken, Orhan bodyguardlık yapıyor ama şarkıcı olmak istiyor. Aziz ise at yarışı bağımlısı bir kardeştir. Kardeşlerin en büyüğü Sait, kardeşlerinin sanki babası gibi onların hep yanında olmuş. Bu yüzden bütün kardeşler Sait’siz hiçbir iş yapamazlar. Ama Sait evlenmeye karar verir ve kardeşler alt üst olur.

Sait, mahalleden tanıdığı çok iyi bir kız olan Canan ile evlenmeye karar verir ama seneler önce mahalleyi terk eden Sait’in eski aşkı Fahriye geri gelir. Aşk üçgeninin arasında kalan Sait, bir yandan da kardeşleriyle uğraşır. Ay Yapım imzalı dizinin yapımcılığını Kerem Çatay üstleniyor. Dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Çok yakında Kanal D’de başlayacak.

Beş Kardeş dizisinin fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.