Benim Adım Gültepe Yayından Mı Kaldırıldı?

Daha başlamadan fragmanlarıyla ses getiren dizi Benim Adım Gültepe, yayından kaldırıldı. Bir süre önce internette dizinin yayından kaldırılacağı ile ilgili iddialar dolaşıyordu. Dizi genel hikayesinde ufak değişikliklere giderek ayakta kalmaya çalıştı. Ama reytinglerin düşük gelmesi nedeniyle bu yöntem de işe yaramadı. Daha sonra dizinin kaldırılacağı yönündeki iddialar televizyon eleştirmenleri tarafından doğrulandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve Ekin Koç gibi bir çok güçlü isim yer almasına rağmen final yapmayı engelleyemedi. Özellikle çarşamba akşamları ATV’de yayınlanan Kara Para Aşk dizisiyle aynı saatte yayınlanması diziyi zora soktu. Hemen hemen her hafta reytinglerde 1. Gelen Kara Para Aşk, Benim Adım Gültepe’nin izleyicilerinin azalmasına neden oldu.

Bu hafta Çarşamba akşamı 8. Bölümü yayınlanacak olan dizinin son bölümü olacak. Daha önce Bana Artık Hicran De dizisinde olduğu gibi dizide Final yazmayacağı için birçok izleyici dizinin bittiğini anlamayacak. Haftaya Çarşamba diziyi göremeyen izleyicileri maalesef kötü bir sürpriz bekliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.