Beni Böyle Sev’in Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Son yıllarda TRT’nin yaptığı dizi akımları ile birbirinden güzel diziler ortaya çıkmıştı. Leyle ile Mecnun, Seksenler bunlardan bazıları. Daha bir sezon yayınlanan ve isminden fazlasıyla söz ettiren bir güzel dizi ise Beni Böyle Sev.

Gerek senaryosu  gerek oyuncuları gerekse müzikleri ile izleyenleri kendine bağlayan dizi Beni Böyle Sev’in ilk sezonu geçtiğimiz  haftalarda bitmişti. Dizinin hayranları siz okular için önce sezon finalinde ne olmuştu? sorusunu cevaplayalım. Ardından yeni sezonun ilk fragmanını sizlerle paylaşacağız.

Beni Böyle Sev’in sezon finalinde Ayşem yani gerçek adı ile Zeynep Çamcı ile Ömer (Alper Saldıran) ayrılma kararı almışlardı. Çevresindeki insanların üzülmesine sebep olduğunu düşünen çift ani bir karar ile ayrılmaya karar verdiler. Ömer babasının evine dönerken Ayşem de hamile olduğunu öğrendi. Bunun yanında arkadaşları Seda trafik kazası sonucu hastanede bulunmakta. Nezih ve Reyhan’da bir aşkın başlangıcında.

Yeni sezonda olayların ne yönde gelişeceğini ise kestirmek zor. Görünüşe göre Ömer-Ayşem çifti ayrılmak için etrafındaki kişileri de ikna etmek zorunda. Sözü daha fazla uzatmadan sizler Beni Böyle Sev’in 2. sezon (23. bölüm) fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Unutmadan da ekleyelim. Beni Böyle Sev 2 Eylül Pazartesiden itibaren ekranlarda olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=6oqoTyXrALA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.