Bedirhan Gökçe ile 3. Sayfa | Tavsiye Radyo Programı

İnsanoğlu bazen yatakta döner durur ama uyuyamaz. Aklına türlü türlü şeyler gelir. Uyuyamaz da uyuyamaz. İşte ben buna bir çözüm buldum.

 Bedirhan Gökçe dinlemek!

Uykumuzu mu getiriyor bu adam?“diye düşünmeyin sakın. Öyle bir şey yok.:) O güzel fon müzikleri ve sesi ile programa kaptırıyor önce seni. Aralara türküler, şarkılar serpiştiriyor bazen. Ha unutmadan da söyleyeyim. Haftada 1 gün “Türkü Gecesi” yapıyor.

O gelmek bilmeyen uykunuz programın sonlarına doğru geliyor. Sonra yavaş yavaş gözleriniz yumuluyor zaten. Ha bazen kulaklığı kulağınızda unutabilirsin. Bende öyle oluyor yani. 🙂

Geleyim programın içeriğine;

Yukarıda özetçe bahsettiğim gibi Bedirhan Gökçe, Kral FM‘de hafta içi her gün 23:00-01:00 arası “3. Sayfa” isimli programı ile yayında. Sık sık şiirlerine yer veriyor. Ben onu küçüklüğümde “Sol yanım acıyor” şiiri ile tanısam da, şimdi bir çok şiiri dilimde…

Kullandığı fon müzikleri de öyle hello cello müzikler değil. Hepsi tam yerine oturan müzikler. Programın sonunda Bedirhan Ağabey bir konu hakkında konuşur. Yani yorumlarını söyler. Bu konu güncel bir konu da olabilir, genel bir konu da olabilir. Radyoyu birkaç gün dinlediğinizde bunu daha iyi anlayacaksınızdır.

Bir de program içerisinde twitter ve facebook üzerinden dinleyenlerin yorumları okunur. Aşağıya resmi facebook ve twitter hesabını yazacağım.

Neyse, son olarak eğer bir radyo dinlemeyi seven veya dinlemek isteyen biriyseniz bu programı bir deneyin. Tekrar hatırlatayım;  Bedirhan Gökçe Kral FM’de hafta içi her gün 23:00-01:00 arası 3. Sayfa ismi programı ile yayında!

İyi dinlemeler…

Bedirhan Gökçe Resmi Facebook Hesabı: http://www.facebook.com/bedirhangokcesayfasi

Bedirhan Gökçe Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/#!/Bedirhan_Gokce

4 Yorum

  1. uykucu Cevapla

    bekarken vazgeçilmezimdi. Kulaklık kulağımda çok sabahladım. Ama gece 23 ü pek göremiyorum artık 😉 ama kaçırılmayacak bir program bence

  2. Elif Bursa Cevapla

    Bu yazının altına imzamı atarım, tüm dinleyicilerin söylemek istediği özetlenmiş. Bedirhan Gökçe nokta 😉

  3. selim leylek Cevapla

    bedihan gökce kral fm programında genelde açılışta kullandıgı mızıkalı fon müziği var .nasıl bulabilirim yardımmm……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.