BBM Artık iOS Ve Android’de

Bir zamanlar Blackberry kullanan kişilerin vazgeçilmezi olan BBM tekrar gündeme geliyor. Hem de artık İPhone veya Samsung gibi telefonlarda dahil kullanılabilecek.

Telefonumuzda kullandığımız uygulamalardan çok önceden beri var olan ve oldukça da beğenilen BlackBerry Messenger (bbm), artık Android ve İOs işletim sisteminde de olacak.

BBM iOS ve Android’de…

Bbm klasiği, artık Android ve İOs sistemlerinde de kullanılacak. Blackberry’nin serilerinde eskiden en fazla tercih edilen mesajlaşma platformu olan BBM, Android, İPhone ve İPad kullananlar için yeni bir uygulama olacak.

Blackberry, dün kendi sayfasından duyurduğu açıklamada bbm’in 1 gün sonra Google play, App Store ve Samsung uygulama mağazalarında çıkacağını açıkaldı. Bbm in Android ve İOS işletim sistemlerine gelmesi ilk kez geçen aylar içinde haber olmuştu.

BBM i kullanmak isteyen kişiler Blackberry nin internet sitesinden uygulamaya ulaşabilecekleri gibi Google Play ve App Store u da kullanabilirler. E mail adresi kullanılarak yapılan indirmelerde kişilere gelen bir mail ile bbm in kullanılabilir olduğuna dair bir bildiri gelecek.

Yeni çıkan telefonları ile beklenen başarıyı 2013 yılında yakalayamayan ve oldukça zarara uğrayan Blackberry, bbm uygulamasının Android ve İOS a gelmesi ile istediği başarıyı yakalayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.