Bazalar Derler Toplar

Sağlık 20 Ocak 2017 - 17:28 433 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Bazalar Derler Toplar

Günümüzde evlerimizde kullandığımız eşya ve mobilyalarda birçok özelliği bir arada arıyoruz. Artık mobilyalarımızın yalnızca iş görmesi ya da yalnızca sağlam olması yeterli olmuyor. Seçeceğimiz mobilyanın sağlamlığı ve kullanışlılığı kadar estetikliği, işlevselliği ve değişik tasarımları ile fark yaratması da bizim için önem taşıyor. Hayatımızı kolaylaştıran yaratıcı çözümlere her alanda ihtiyaç duyuyoruz.

Yatak odalarının en önemli parçası olan yatak seçimlerinde de artık çoğunlukla baza tercih ediliyor. Çünkü bazalı yataklar odalarımızı daha şık ve daha derli toplu gösteriyor. Klasik yerden yüksek karyolalar altlarında biriken eşyalar ya da tozlar yüzünden dağınık bir görüntüye yol açarken bazalı yataklar yerle bir oldukları için böyle bir durum söz konusu olmuyor.

Özellikle sandıklı bazalar küçük odalarımızı düzenleyip yer açmamızı sağlayan en büyük kurtarıcılarımızdan sayılabilir. Zira onlar sayesinde yataklarımızın altında kullanabileceğimiz geniş depolama alanları kazanıyoruz, ekstra uyku malzemelerini ve daha pek çok fazlalığı ortadan kaldırabiliyoruz. Böylelikle odamıza kocaman bir dolap daha eklenmesine rağmen daha fazla boş alan yaratabiliyoruz. Ancak seçtiğimiz bazanın yatağımızı doğru biçimde desteklemesi için dayanıklı ve uzun ömürlü olarak tasarlanması, kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilmesi gerekmektedir. Sandıklı bazaların mekanizmalarının dayanıklı, pratik ve emniyetli olması da son derece önemlidir.

Kurabiye Fincan

Yatağımızı uzun seneler zevkle ve güvenle kullanabilmek ve ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek istiyorsak seçimimizi güvenilir markalar arasından yapmalıyız. Yatak teknolojilerinde yılların deneyimine sahip bir marka olan Yatsan da bizim için doğru adreslerden biri olabilir. Yatsan dünya çapında tanınmış bir marka olarak müşterilerine farklı renk, model ve kumaş seçeneğine sahip kaliteli, dayanıklı, dekoratif, yaratıcı ürünler sunuyor. Ayrıca pek çok dünya markasının lisanslı temsilciliğini ve partnerliğini yapıyor. Tempur, Stearns and Foster, Sealy, American Serta ve King Koil bunlardan bazıları. Yurtiçi ve yurtdışındaki çok sayıda mağazası ve güzel kampanyaları ile tercih edilebilecek bir marka.


ETİKETLER:
Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Psikolojik Ağrı Hakkında Her Şey (Nedir? Nerelerde Olur? Nasıl Geçer?)

Herhangi bir fizyolojik sebep olmadan, bedenin farklı yerlerinde sürekli bir ağrı ya da acı hissedilmesine ...

Hamilelikte Doğru Bilinen Yanlışlar

Kadınlara verilen en kutsal görev hamileliktir elbet. Hayatlarını baştan aşağı değiştiren bu mucizevi olay ...

Soğuk Algınlığına İyi Gelen Çaylar

Havanın bir sıcak bir soğuk olduğu şu günlerde ne giyeceğimize karar vermeden dışarı çıkıp soğuk almamak el...

Gastroenteroloji Bilim Dalı Nedir?

Gastroenteroloji nedir? Yemek borusunda...

BU MAKALEYE YORUM YAP