Bandırmaspor Atkısının Sırrı Çözüldü

Bir kaç gün önce oynanan Şampiyonlar Ligi final maçından elbette haberiniz vardır. Maçta Barselona 3-1 kazanmayı bilmiş ve kupayı evine götürmeyi başarmıştı.

İlginç bir olay ise “Türk insanı heryerde.” dedirtecek cinstendi. Bilenleriniz çoktur. Kameralar taraftarları görüntüye getirirken bir Barselona taraftarı BANDIRMASPOR atkısını gösterirken hayda alındı. İsterseniz o görüntüleri bir hatırlayalım…

http://www.youtube.com/watch?v=gqpDv2aVhec

 

Bandırmaspor’un atkısının, Barcelona atkısının yanında bir Barcelona taraftarının elinde görülmesinin sırrı  ortaya çıktı..Atkının sahibi Bandırmaspor fanatiklerinden iş adamı Ayhan Atik olduğu ortaya çıktı. Maça giderken sadece atkısını yanında götüren Atik “Sahada mükemmel bir atmosfer vardı. Aklıma ilk gelen atkıyı çıkarmak ve kaldırmak oldu. Atkıyı kaldırdıktan sonra yanımda oturan bir Barcelona taraftarı atkıdaki yazıyı sorunca, ben de Bandırmaspor’un bir Türk takımı olduğunu söyledim. Bunun üzerine resim çektirmek isteyen taraftarlara atkıyı verdim. Onlar da yanlarında Barcelona atkısını görünce Bandırmaspor atkısını da kaldırdı.Tam bu sırada da kameralar çekmiş.” dedi ve “Bandırmaspor atkısını bir buçuk milyar kişiye gösterdiğim için gurur duyuyorum.” diye ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.