“Bana Baba Dedi” Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Başrollerinde Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yer aldığı Bana Baba Dedi’den üzücü haber geldi. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin ömrü kısa sürdü. 7. Bölümünü yayınladıktan sonra ara veren dizi, final mi yoksa sezon finali mi yaptı soruları ile kafaları karıştırmıştı.

İlk olarak Nisan ayında yayınlanmaya başlayan dizi, yabancı yapım Baby Daddy’den uyarlanıyordu. Nedendir bilinmez dizi yeni sezonda yayınlanmayacağını duyurdu. Açıklama, dizinin başrol oyuncusu Eser Yenenler’den geldi. Instagram hesabından Bana Baba Dedi dizisi ile ilgili duyuruyu şu şekilde yaptı:

“Güzel oldu, çok şey öğretti, takip edildi, sevildi ama tam istediğimiz gibi olmadı.. Haberler doğru. Bana Baba Dedi’yi bitiriyoruz. Yeni yayın döneminde yine Tv8’de yepyeni projeler yapacağız. Yönetmeninden çaycısına bütün ekibimizin emeğine, bütün oyuncuların yeteneğine, izleyicilerimizin sevgisine sağlık. /3 ADAM

Dizide 3 Adam’ın yanı sıra Yağmur Tanrısevsin, Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Burçin Abdullah, İpek Tenolay, Ayşe Tunaboylu, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan gibi oyuncular da yer alıyordu. Tüm oyunculara yeni sezondan yepyeni işler dileriz…

1 Yorum

  1. gamze Cevapla

    ne kadar da bağlanmıştım oysa bu diziye ne kadar da sevmiştim 🙁 ama iyi oldu oh OĞUZla yağmuru yan yana görünce ruh sağlığım bozuluyordu piskopat olup çıkıyordum ya bi nefes aldım depderinden 🙂 OĞUZUMMMM SENİ ÇOOOOK SEVİYORUMM:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.