Bana Adını Sor Film Yorumları

Bugün vizyona giren yerli filmlerden biri olan Bana Adını Sor, herkese tanıdık gelen konusuyla, dramatik hikayesiyle beyazperdedeki yerini aldı. Film, çocuk esirgeme kurumunda birlikte büyümüş olan Hakan ile Yasemin’in aralarında geçen olayları anlatıyor. Bu ikili bunca yıldır birlikte zaman geçirmesine rağmen sadece arkadaş olabilmişlerdir. Ama ne yazık ki Yasemin için aynı şey geçerli olmamış, Hakan’a karşılıksız bir aşk beslemiştir. Hakan ise hayatını kurtardığı Merve’yi de yaşamlarına dahil ederek aşk üçgenini oluşturmuş olur. Esirgeme yurdunda büyük destekçileri olan Osman Baba ile aynı evde yaşayıp, birlikte iş kurmuş olan Yasemin ile Hakan’ın, Merve’den sonra hayatları eskisi gibi olmayacaktır.

Tanıdık bir hikaye işleniyor dediğim durumlar arasına, zengin hayattan sıkılıp daha mütevazi bir hayatı özleyen insan modeli de ekleniyor. Tüm bunların dışında Engin Hepileri ve Özge Borak’ın çift olarak ekrana yakışmaması da göze batan bir detay. Engin Hepileri’nin oyunculuğunu beğensem de karşısındaki oyuncular Başak Parlak ve Özge Borak, onu aşağı çekiyor gibiydi. Son dönemde Poyraz Karayel dizisinin çocuk oyuncusu Ataberk Mutlu ise Engin Hepileri’nin küçüklüğünü canlandırıyor ve herkesten iyi performans sergiliyor.

Özetle Bana Adını Sor için; yeni sevgili olmuş çiftlerin, tam da cicim aylarında izleyebilecekleri, hatta yer yer duygulanabilecekleri dram temalı bir aşk filmi diyebiliriz.

İyi seyirler dilerim…

1 Yorum

  1. kenan Cevapla

    bana adını sor filmi hem çekim yapıldıgı yer hemde film ismiyle,de dikkatleri çekecek gibi ve reytingleri zirveye çıkaracak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.