Aylık Burç Yorumları

KOÇ

Küçük hanım, size bir haller olmuş. Yüzünüzde güller açmış, bakışlarınıza ayrı bir güzellik yansımış. Ne o, yoksa aşk mı sizi bu hale getiren? Aman efendim ne iyi. Hep mutlu olunuz, hak ettiniz çünkü bunca zamandır yaşadığınız hayal kırıklıkları nihayet son buldu işte. Geriye aşkın tadını çıkarmak kaldı. Kendinizi romantizmin kollarına bırakınız. Güvende olacaksınız.

BOĞA

Kendine bir iyilik yap şu gıcık kızdan uzak dur. Neden onu arkadaş grubunuzdan uzaklaştırmıyorsun? Seni üzmekten, sorunlarını alay konusu haline getirmekten başka bir işi yok zaten. Üstelik sadece sana değil, diğer arkadaşlarına da aynı şeyi yapıyor. Ona eğer bir gruba ait olmak istiyorsa, dürüst ve iyi niyetli olmasının gerekliliğini öğretmenizin zamanı geldi.

İKİZLER

Madem bayan yalnız kalp durumundan sıkıldın, o halde aşktan kaçmaktan vazgeç. Çünkü böyle devam edersen, yalnızlığa alışmak zorunda kalacaksın. Aman canım, tabii ki yapayalnız değilsin. Seni çok seven ailen ve arkadaşların var. Ama biliyorsun, bu her zaman yetmez. Kaldı ki, aşk, hayatı daha anlamlı kılar. Şu yakışıklı da seni mutlu etmek için etrafında dört dönüyor.

YENGEÇ

Ah şu kuruntuların yok mu? Seni resmen esir almış durumdalar. Oysa ortada kafanı duvarlara vuracak bir durum yok. Ne olmuş yani, yakışıklının kalbini kırdıysan. Bunu özellikle yapmadın ki. Hem biliyor musun, herkesin hata yapmaya hakkı vardır. Hadi, ara onu ve rahatla. E daha ne bekliyorsun?

ASLAN

Şekerim son günlerde güzelliğine mesai harcamaz oldun. Bu, sivilcelere ve şu hiç sevmediğin siyah noktalara, hatta saçında kırılmalara neden olacak. O halde arkadaşlarınla bitmek tükenmek bilmeyen telefon görüşmeleri ve mesajlaşmalarına ara ver.

BAŞAK

Demek seni günlüğünden başka dinleyen, hatta anlayan kalmadı. Hadi canım, daha neler. Şekerim seninki duvarlarla konuşmaya benzedi. Tabii ki, günlük yazmak çok yararlı bir şey. Ancak insanlardan uzaklaşmaya başladığın noktada tehlike çanlarının sesi de duyuluyor. Kafana takılan noktaları arkadaşlarınla da paylaşmalısın. Göreceksin çok iyi gelecek.

TERAZİ

Alınganlığın bu kadarı da fazla. Neden kaprislerine biraz ara vermiyorsun? Tamam, çocukcağız bir hata yaptı. Olabilir, ama bu davranışı planlamamıştı. Olaylar kendiliğinden gelişti. Neden barış yönündeki ilk adımı sen atmıyorsun? Büyüklük sende kalsın.

AKREP

Başkaları ne der diye düşünmekten hareket edemez oldun. Sanki herkes seni izliyor, bir açığını yakalamak için dört gözle bekliyorlar sanıyorsun. Oysa ortada böyle bir şey yok. Rahatla biraz.

YAY

Senin bu yaptığına düpedüz şımarıklık derler. Tamam, bir anlamda şımarıklık sana yakışıyor. Ancak durumu abartmaya başladın. Böyle devam edersen çevrendekiler bir bir ortadan kaybolmaya başlayacak. Eğer istediğin bu değilse taktik değiştirmenin tam zamanıdır!

OĞLAK

Karşılıklı anlayışla çözülmeyecek sorun yoktur ve sen bunu çok iyi biliyorsun. Peki, neden inat ediyorsun? Hadi, ara arkadaşını ve buluşup konuşun. Böyle bir dostluk riske atılmamalı.

KOVA

Yeni döneme hazır mısın? Yıldızlar aşk yaşamında güzel sürprizler alacağına işaret ediyor. Hem öyle uzun bir süre sonra değil.  Onu geri çevirme.

BALIK

Pembe dizilerdeki romantizmin bir dizi öğrenilmiş kural olduğunun farkında değil misin? Hadi yaratıcılığını kullan. Çünkü o zamanını seni gibi küskün bakışlarla değil, düşünerek geçiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.