Aslında Bu “Senin Hikayen”…

Kaybedenler Kulübü filminin yönetmeni Tolga Örnek’ten yepyeni bir film vizyonda ki yerini almaya hazırlanıyor.
Adı Senin Hikâyen…

Başrollerde Timuçin Esen, Selma Ergeç ve Nevra Serezli’nin paylaştığı film 27 Aralık’ta vizyona giriyor.

Filmin özetle konusu şöyle;
Esra ve Hakan 7 yıllık evli bir çiftler. Çocuk yapıp yapmaya karar verme aşamasında Esra hamile olduğunu öğrenir. Eşi ve kayınvalidesi Meral bu habere çok sevinirler.

Esra, 7 yıllık evli olmalarına rağmen bu duruma kendisini hazır hissetmez. Çünkü hayatında ters giden birçok şey vardır. Eşinin iş hayatının kötü gitmesi ve onun aksine kendisinin terfi alıp yurtdışına yerleşmesi gibi bir durumu vardır. Her şey bu noktada karışık bir hal alır.

Filmin geçtiğimiz günlerde galası oldu. İzleyenlerin yorumlarına bakacak olursak çok beğenilen bir film olmuş. Film eleştirmenleri de filme tam not vermişler. Özellikle yeni evli çiftlerin ve çocuk yapmayı isteyen yada anne baba olacaklarını öğrenen tüm çiftlerin bu filmi izlemesi öneriliyor. Filmin afişinde de küçük bir not göze takılıyor. Bu gerçek bir hikaye… Çünkü hepimizin hikayesi.

Film güldüren bir film olarak adlandırılsa da aynı zaman da ter köşe yapıp duygulandıran hatta ağlatan bir film olduğu söyleniyor. Filmde Cem Adrian’ın seslendirdiği Ben Seni Çok Sevdim şarkısı da film kadar ses getirdi.

Kısaca izlemek isteyenler için Senin Hikayen filmi 27 Aralık’ta sinemalarda…

Senin Hikayen filminin fragmanı:

Cem Adrian / Ben Seni Çok Sevdim…