Aşkım Kapışmak’tan Yeni Kitap: “Kalbin Anahtarı”

Davranış bilimleri ve ilişki uzmanı Aşkım Kapışmak’ın 9. kitabı “Kalbin Anahtarı”, tüm kitapçılardaki yeri aldı. 2 gün içerisinde “Çok Satanlar” listesine giren kitap, okuyucularına mutlu olabilmek için gidilen yolu tarif ediyor.

Aşkım Kapışmak, diğer birçok kitabında olduğu gibi dolu dolu, bilgi yüklü bir kitap ile karşımıza çıkıyor. Hayattaki önceliğin ilk önce insanın kendisi olduğunu vurgulayan Aşkım Kapışmak, yeni kitabı Kalbin Anahtarı ile okurlarına Kelimelerle İyileşmeyi öğretiyor.

“Kalbin Anahtarı, mutluluğun anahtarıdır” fikrini savunan Aşkım Kapışmak, okuyup, iki satır bir şeyler yazmanın ve en önemlisi de inanmanın mutluluk için ilk kural olduğunu anlatmaya çalışıyor.

Kitaptan küçük bir alıntı:

“Hani yaralıyım diye gelip hayatınıza girenler var ya, sizi âşık edip karabatak olanlar. Alışmışlar onlar başkalarında pansuman edilmeye. İyileşene kadar yanında ilgiyi oynarlar, sen beklentiye girince de hazır değilim tafraları. Kırın bir önceki gibi egosunu, onlar acı verene âşık olurlar, iyileştirene değil.”

Özetle Kalbin Anahtarı, daha ilk cümlesiyle insanı içine çeken, okuma isteği uyandıran, insanın manevi hislerine dokunan bir kitap. Her olaya mantıklı bir cevabı olan, zeki ve bilgi yüklü bu adamın kitabını okumanızı tavsiye ederim.

“Bir Allah bilir seni, bir de kendin. Gerisi hep bakıp kendilerini görenlerindir.” / Aşkım Kapışmak

Keyifli okumalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.