Aşk Oyunu / Film Yorumları

İki seçeneğiniz olsa aşkınızı mı yoksa tuttuğunuz takımı mı seçerdiniz?

Aşk Oyunu, bugün itibariyle vizyona girmiş taze filmlerden biri. Romantik komedi türünde, futbol aşkı ve gerçek aşkın bir arada olduğu eğlenceli bir film.

Aşk Oyununda yer alan oyuncular ise şöyle: Kemal Uçar, Pınar Göktaş, Ebru Öztürk ve Lemi Öztürk gibi birçok genç oyuncunun yanı sıra Kelime Oyunu yarışmasının sunucusu Ali İhsan Varol, Televizyoncu Dilara Endican ve Suzan Kardeş de filmde rol alan sürpriz isimlerden. Film, altı hafta gibi bir sürede çekilmiş.

Filmin kısaca konusundan bahsedersek;

12 Mayıs 2012 tarihine gidiyoruz. Ertesi gün Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan edeceği maç günüdür. 28 yaşında aşçılık yapan Cevat, kaybettiği babasını rüyasında görür. Babası Galatasaray’ın şampiyonluğu için Cevat’a rüyasında tüyolar verir. İlk olarak 2 arkadaşıyla Bolu’da mangal yapmasını ister. Maç süresince mangalın başında durmalarını ve kimseye bir şey söylememelerini ister. Telefon gibi cihazlarında çekmemesi gerektiğini söyler ve bu şekilde Galatasaray’ın şampiyon olacağını söyler. 3 arkadaş bu rüyayı ciddiye alarak işe koyulurlar. Ama işler beklenildiği gibi ilerlemez. Cevat kendini bir anda karmakarışık bir olayın içinde bulur.

Filmin müzikleri de filmden sonra dinlenecek cinsten. Eğlenceli müziklerin yanında bir de Sezen Aksu’nun “Acıtmışım Canını Sevdikçe” şarkısı izleyiciyi duygulandırıyor. Finalde de Suzan Kardeş “Sendeki Kaşlar” şarkısıyla karşımıza çıkıyor.

Aşk Oyunu, pek fazla tanınmayan genç oyuncuların yer aldığı romantik komedi türünde eğlenceli bir film. Hele bir de Galatasaraylıysanız bu filmi kaçırmayın.

İyi Seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.