Artık Hiçbir İndirim Kaçırılmayacak

Pratik Bilgiler 19 Mayıs 2017 - 6:30 613 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Artık Hiçbir İndirim Kaçırılmayacak

İşletmelerdeki çeşitli indirimleri veya kampanyaları nasıl takip edebilirsiniz? Eğer özel olarak ilgi alanınıza indirim takip etmek girmiyorsa, bu indirimlerden ve kampanyalardan haberinizin olması pek mümkün değildir. Çünkü bazen günlük, bazen saatlik olarak yapılan indirimler olabiliyor. Belki biraz şanslıysanız mağazanın önünden geçerken gözünüze kampanya afişi takılır veya tanıdık biri sayesinde haberiniz olur. Peki ya hiç kaçırmak istemeyeceğiniz türden indirimler bir üst sokakta yolunuzun üstüne denk gelmemiş bir işletme tarafından sunuluyorsa ya da tanıdıklarınızın bulunmadığı bir yerde, diyelim tatil için gittiğiniz şehirde, indirim fırsatlarından haberdar olma şansınız var mı?Evet;Bizpoint sayesinde size yakın çevrede bulunan işletmeleri ve bunların yaptıkları indirimlerden, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra fırsatlar bölümüne geçerek indirimleri görüntüleyebilir, kampanyaları takip edebilir ve harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz. Bizpoint’e kayıtlı iki milyona yakın işletme ve mekân olduğu göz önüne alındığı takdirde, istemediğiniz kadar çok indirim fırsatları ile karşılaşacağınızdan ve bunların hiçbirisini kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde sadece ilgilendiğiniz işletmelerin indirim fırsatlarını görebilir, mesafe ayarlama özelliği sayesinde daha fazla işletme görüntüleme imkânına kavuşabilirsiniz. Ayrıca işletmeye gitmeden önce işletme hakkında yapılmış incelemeleri ve yorumları okuma fırsatınız bulunuyor. Üstelik Bizpoint bütün bunları sana ücretsiz olarak sunuyor ve basic üyelikten hiçbir zaman üyelik ücreti alınmayacağını belirtiyor. Senin yapman gereken sisteme girmek, indirimleri takip etmek ve alışverişin tadını doya doya çıkarmak.

Ayrıca işletmeler açısından bakacak olursak, indirim ve kampanyalar yaptıkları halde istedikleri müşteri yoğunluğunu bulamayanlar, indirim ve fırsatlarını insanlara duyurmakta zorlananlar için Bizpointtam olarak aranan kan. İşletmeler Bizpoint sistemine katıldıktan sonra, tek yapmaları gereken sisteme indirim ve kampanyalarını tanıtmaları. Artık yakın çevrelerinde bulunan insanlara ulaşmaları çok daha kolaylaşacak, insanlara ulaşmak için yüklü miktarlarda reklam paraları ödemekten kurtulacaklar. Sadece müşteri açısından değil, kendi ürün ve mal temini için çevrelerinde bulunan toptancıları veya mal satın alabilecekleri işletmelerin indirim fırsatlarından haberleri olacak ve pazar araştırması için harcadıkları enerjilerini işlerine aktarabilecekler. 


ETİKETLER:
Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğitim Sigortası Neden Önemli?

Eğitim uzun süre devam eden bir süreçtir. Çocuğunuzun eğitimi nasıl bir yaşam süre...

Soğuk Algınlığına İyi Gelen Çaylar

Havanın bir sıcak bir soğuk olduğu şu günlerde ne giyeceğimize karar vermeden dışarı çıkıp soğuk almamak el...

Zingat Ayrıcalıkları ile Kolayca Ev Sahibi Olun!

Doğuş Grup ve REIDIN işbirliği ile kurulan seçkin platform Zingat, geçmişten beri gerek köklü bilgisi gerek...

İngilizceyi Pratik Olarak Öğrenme Yöntemleri

Her geçen gün gelişen bir toplulukta yer almanın hayatımıza katacağı olumlu etkileri arasında sosyal anlamd...

BU MAKALEYE YORUM YAP