Arkadaşım Hoşgeldin Bitiyor Mu? Neden?

Birçok dizi birer birer yayından kalkarken, sıra Arkadaşım Hoşgeldin’e geldi. Geçen sezonun en çok izlenen eğlence show’larından biri olan Arkadaşım Hoşgeldin, düşük reytinglerin kurbanı oldu. Sevilen eğlence programı Aralık ayının sonlarına doğru final yapacak.

İlk olarak 2007 senesinde Trt 1’de yayınlanmaya başlayan eğlence programı, reytinglerin yüksek gelmesiyle kanal değiştirip Star Tv’ye transfer olmuştu. Fırat Parlak’ın yönetmenliğini yaptığı program 2010 senesinde final yaparak tamamen sona ermişti. Daha sonra programın yeniden başlaması için büyük bir istek oldu ve 2014’de Tolga Çevik yeni partneri Ezgi Mola ile birlikte Arkadaşım Hoşgeldin olarak Kanal D’de kaldıkları yerden devam ettiler.

Ocak ayından itibaren yüksek reytingler alan Arkadaşım Hoşgeldin, onunla birlikte aynı saatte yayınlanan Kardeş Payı’na rağmen reytinglerini korumuştu. Sezon finalinden sonra geri dönen program, ne olduysa yeni sezonda izlenmedi. Bilinen bir şey var ki, Kanal D düşük reyting alan dizilerine hiç şans tanımadan yayından kaldırıyordu. İçyapımlar olarak küçülme kararı alan Kanal D, Arkadaşım Hoşgeldin’ini de reyting düşüşünden dolayı yayından kaldırıyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.