“Aramızda Kalsın” Dizi Müzikleri Albüm Oldu!

Başrollerde Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk, Uğur Yücel ve Binnur Kaya’nın yer aldığı “Aramızda Kalsın” dizisinin soundtrack albümü çıktı. Dizide çalan tüm müzikleri artık kolayca dinleyebileceksiniz.

Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanan en sevilen aile dizilerinden biri olan Aramızda Kalsın dizisinin müziklerini “Aytuğ Yargıç” yapıyor. Daha önce birçok dizinin müziklerini de yaptı. Pusat, Acı Hayat, Alacakaranlık ve Sakarya Fırat bunlardan bazıları. Aranjör olarak da Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Işın karaca gibi isimlerle çalıştı.

Bu albümde 4×4 grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu’nun Aramızda Kalsın için hazırladığı “Yadigar” şarkısı da yer alıyor. Bu şarkıyı Yonca Lodi seslendirdi. Dizi de şarkının yayınlandığı gün oldukça beğenilmişti.

Aramızda Kalsın, yayınlandığı gün “kurtlar vadisinden” sonra en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Sıcak ve aile yaşamı konusuyla dizi, müzikleriyle birlikte de kendini çok sevdirdi.

Bilmeyenler varsa Aramızda Kalsın, kocası tarafından aldatılan Yadigar’ın, annesinin ölmeden önce ona bıraktığı emaneti almak için Antep’ten kalkıp İstanbul’a aile yakınlarının yanına gelmesiyle başlar. Ve orada yeniden aşkı ve aile ne demek onu öğrenir.

Albümdeki şarkıları buradan dinleyebilirsiniz…
http://www.youtube.com/watch?v=97-QuJyRCmU

Aramızda Kalsın dizisinin müziklerinden oluşan Soundtrack albümünde yer alan şarkılar:

 1. Aramızda Kalsın Jenerik
 2. Eşortman
 3. Bahar
 4. Ördek
 5. Bahattin
 6. Hacet Yok
 7. Aşk
 8. Deve Yürüyüşü
 9. Söyleyemedim
 10. Hatçik
 11. Saliha
 12. Elmas
 13. Çocuk Aşklar
 14. Hüsne
 15. Umut
 16. Yeni Hayat
 17. Batıdan Doğuya
 18. Cıvan
 19. Deniz
 20. Yadigar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.