Aramızda Kalsın Bitiyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Aramızda Kalsın veda ediyor. TMC’nin yapımcılığını yaptığı, başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi, 4 bölüm sonra final yapacak. Final tarihinin önceden ayarlandığını açıklayan TMC yapım, yüksek reytinglerin alınmamasından dolayı da bu tarihi değiştirme yoluna gitmedi. Dizinin geçen sezondaki izleyici kitlesi hala yerinde olsaydı, dizinin final tarihi ileri bir güne ertelenebilirdi.

İlk sezonu büyük ilgiyle izlenen, sıcak aile komedisi türündeki Aramızda Kalsın, 2. Sezonunda kendisini tekrarladığı için düşük reytingler kaçınılmaz oldu. Hem hikaye tıkanması hem de izleyici kaybından dolayı dizi bitirilmeye karar verildi.

Dizinin yapımcısı Erol Avcı, dizinin 52. Bölümde biteceğini önceden planladıklarını açıkladı. 4 bölüm sonra dizinin final yapacağını söyleyen Erol Avcı, tüm Aramızda Kalsın seyircilerine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.