Araba İhtiyacını Karşılamanın Kolay Yolu

Otomobil 06 Mayıs 2019 - 11:43 107 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Araba İhtiyacını Karşılamanın Kolay Yolu

Araba almak kimileri için bir lüks olmaktan çıkıp önemli bir ihtiyaca dönüşüyor. Ancak her daim araba satın alabilecek bir bütçeye sahip olmak da pek mümkün değil. Birikim yapmamış olanlar araba alma hayalini ertelemeyi tercih ediyor. Peki, araç sahibi olmak için yeterli oranda birikim yapana kadar beklemek doğru mu? Aslında kolay yollar da var ve sadece keşfedilmeyi bekliyor.

Elbette en kolay yollardan biri taşıt kredisi kullanmak! Bu noktada da devreye kredinin geri ödemesi endişesi giriyor. Geri ödeme planının bütçeyi zorlamasından endişe edildiği için kredi kullanma seçeneği de eleniyor. Oysa taşıt kredisi için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir geri ödeme planına imza atmanız gerekmiyor. Bütçenize uygun bir geri ödeme planı eşliğinde de araç kredisi kullanabilirsiniz.

Sizlere önerimiz TEB Cetelem taşıt kredisi seçeneklerine göz atmanız olacak. Çünkü 7 farklı taşıt kredisi ürünleri var ve biri mutlaka sizin bütçenize uygundur. Bu kredi seçenekleri sahip olmak istediğiniz hatta hayalini kurduğunuz aracı bile kolaylıkla temin etmenizi sağlayabilir. Yani hayallerinizden de ödün vermeden araba ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Böyle bir seçenek varken birikim yapmayı beklemek çok da akılcı bir tercih değil.

Kurabiye Fincan

Araç Kredisi Seçeneklerini Mutlaka İnceleyin!

Örneğin ara ödemeli kredi kullanma şansınız var. Bu kredi ürününde 3 ayda bir ara ödeme yapabiliyorsunuz. Bu sayede geri ödemeyi de daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ödeme planını gelirinize göre oluşturma gibi yüz güldüren bir imkan da sunuluyor. TEB Cetelem esnek ödemeli taşıt kredisi seçeneğini de sunuyor. Bu kredi türü mevsimler olarak gelir seviyesi değişenler için harika bir seçenek! Çünkü kredi geri ödemesini tamamıyla gelirinize bağlı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Adından da anlaşılabileceği gibi son derece esnek bir ödeme planı sunuyor. Mutlaka dönem  periyodlu toplu ödemeli kredi ürününü de incelemenizi tavsiye ederiz. Bu kredi ürününde geri ödemeler 3 ayda bir toplu ödeme şeklinde yapılıyor. Belki de sizin bütçenize en uygun olan ödemesiz dönemli kredi ya da anapara ertelemeli kredidir. En iyisi siz TEB Cetelem internet sitesine uğrayın ve kredi ürünlerini kendiniz inceleyin.


ETİKETLER:
Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ankara’da Oto Kiralama Firmaları Nerede?

Başkent Ankara özellikle iş seyahatleri nedeniyle sıklıkla ziyaret edilen kentleri...

Yeni Fiat Egea 2016 Özellikleri Fiyatı ve Fotoğrafları

Fiat Egea, Tofaş’ın 520 milyon dolarlık dev yatırımı ile satışa sunuluyor. Satışa sunulan ...

Yeni Chevrolet Cruze 2016 Özellikleri Fiyatı ve Fotoğrafları

Chevrolet markasının en çok satan modeli olan Cruze hakkında teknik bilgi...

Yeni Renault Megane 4 2016 Özellikleri Fiyatı ve Fotoğrafları

Fransa’nın önde gelen otomobil üreticilerinden Renault’un en çok rağbet gören Megan modeli için 2016 konsep...

BU MAKALEYE YORUM YAP