AR Glass 2021, OPPO’dan Geleceği Yansıtan Yenilik

OPPO AR Glass 2021

Teknoloji devi OPPO, Inno Day 2020 etkinliğinde yapmış olduğu duyurunun herkesi yakından ilgilendiren önemli adımlardan biri olduğunu görüyoruz. Bu etkinlikle birlikte birçok yeniliği kullanıcıların beğenisine sundu.  Inno Day 2020 etkinliğinde karşımıza çıkan en önemli ürünlerden biri olan artırılmış gerçeklik gözlüğü adeta normal bir gözlük havasını bizlere sunuyor. AR Glass 2021 ismiyle tüketicilerin karşısına çıkan AR teknolojisi, ToF sensörü sayesinde ortamı derinliği ile birlikte kullanıcısına sunabiliyor.

OPPO AR Glass 2021

AR Glass 2021 isimli model, el hareketlerine ve sesli komutlara cevap verebildiği gibi 3 metre uzakta yer alan bir cismi resmen gözler önüne serebiliyor. Bu konuda oldukça başarılı olduğunu söylemeliyiz. Gücünü akıllı cihazlardan alabilecek şekilde tasarlanmış olan bu akıllı gözlük, kullanıcısının ellerini 21 farklı noktadan haritalandırmayı başarabiliyor

OPPO firmasının uzun süredir üzerinde çalışmış olduğu; OPPO AR Glass 2021 isimli akıllı gözlük, teknolojik anlamda birçok özelliği üzerinden barındırması ile kullanıcıların merakla beklediği özelliklerden biri olmayı başardı.

OPPO X 2021

OPPO’dan Geleceği Yansıtan Yenilikler!

OPPO X 2021 Genişleyebilen Akıllı Telefon

Inno Day 2020 etkinliğinde karşımıza çıkan ve genişleyebilen akıllı telefon OPPO X 2021, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Esneyerek yana doğru açılabilen ekran özelliği; büyük bir ekran deneyimini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Normal ekran boyutu 6.7 inç olan OPPO X 2021’in ekranı genişleyerek yana doğru açılmaya ve bu açılma işleminin tamamlanmasıyla ekran 7.4 inç boyutuna ulaşmış oluyor. Bu harika özellik ile kullanıcısına ister ufak boyutlu isterse büyük boyutlu ekran deneyimi sağlamış olacak. Ekranın OLED teknolojisine sahip olduğunu da hatırlatalım.

Rakiplerinden farklı olarak üzerinde herhangi bir katlama yeri bulunmuyor. Büyüme ve küçülme işlemini yardım almadan kendi başına motorlu sistem sayesinde gerçekleştirdiğini söylemeliyiz.

OPPO X 2021 fiyatı en çok merak edilen konular arasında yer almasına rağmen üretici bu konuda henüz bir açıklama yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.