Anormal Aktivite Film Yorumları

Daha önce Çığlık filminin komedi versiyonu olarak Korkunç Bir Film’i izlemiştik. Şimdi o filmin yaratıcıları Paranormal Activity filminin komedi halini sinemaya taşıdı. İsmi de Anormal Aktivite oldu.

Film bizim ülkemizde daha yeni vizyona girmesine rağmen Amerika’da filmin devamı bile çekildi. Korkunç Bir Film’de birçok korku filminden alıntılar olduğu için daha komik sahneler yer alıyordu. Anormal Aktivite’de ise sadece Paranormal Activity uyarlanarak pekte kaliteli bir yapım ortaya çıkmıyor. Ama filmin devamı çekildiği için bu filmin de serileri olacak gibi gözüküyor.

Kisha, sevgilisi Malcolm’un evine taşınır. Sahip olduğu bazı güçleri ise evde birçok olayın yaşanmasına neden oluyor. Kisha daha taşınırken sevgilisinin köpeğini ezerek laneti her yere saçmıştı. Bu yüzden eve medyum, rahip ve hayalet avcısı gibi birçok insan geliyor. Her gelen olayları daha da karıştırıyor.

Paranormal Activity’nin komik versiyonunu izlemek tabi ki keyif veriyor. Ama gerçek bir komedi tutkunları bu filmden beklediklerini alamayabilirler. Çünkü film ekstra bir şey katmadan filmin korku versiyonunu birebir komediye uyarlamış. Paranormal Activity’i daha önce izlememiş olanlar bu filmden daha fazla keyif alacaklardır.

Kısaca film, tek mekanda geçen, bel altı esprilerin olduğu eğlenceli sayılabilecek nitelikte orta halli bir komedi filmi.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.