Alzheimer Hastalığı ve Havuç Suyu Kürü

İbrahim Saraçoğlu adını sık sık duyar olduk. Prof. Dr. Saraçoğlu, bitkilerin insan sağlığı üzerindeki etkilerine yönelik araştırmalarıyla bütün dünyada tanınmış bir bilim adamımız.bu konuda gerçekten hayatımız içerisinde önemli bir yere sahip. Bizlere sunduğu kür tarifleriyle doğal yollarla tedavi olmamızı ve sağlığımıziçin doğanın nimetlerinden faydalanmamızı sağlıyor.

İbrahim Saraçoğlu’nun unutkanlığa tıptaki adıyla Alzheimer hastalığına karşı geliştirdiği havuç tedavisi sayesinde bu hastalık tedavi edilebiliyor. Şöyle ki taze sıkılmış havuç suyunda, Alzheimer hastalığını önleyici etkisi olan maddelerin sayısı en az 17 tane, bunlar da taze sıkılmış havuç suyu kürünü Alzheimer hastalığının önlenmesinde, durdurulmasında ve de tedavi edilmesinde etkili kılıyor.

Alzheimer hastalığı öyle birden bire oluşmaz. Oldukça sinsi bir hastalıktır ve 15-20 sene içerisinde yavaş yavaş ilerler. En az 10 sene sonra belirti göstermeye başlar. Her unutkanlık bu hastalıktan olamasa ciddi bir şekilde belleği etkilemeye başlar. Gelelim tedavi şekline işte Alzheimer ve taze sıkılmış havuç suyu kürü.

Bu kür 3 ay boyunca her gün uygulanmalı, akşam yemeğinden iki saat sonra taze sıkılmış bir bardak havuç suyu içmek suretiyle tatbik edilmeli. Üç ay tamamlandıktan sonra haftada en fazla 2-3 defa yine akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak havuç suyu içmeyi alışkanlık haline getirmek lazım. Suyu içtikten sonra başka birşey yenmemeli. Ayrıca bu kürün günlük yapılması ve havucun günlük sıkılması taze tüketilmesi gerekiyor. Bir kaç günlük hazırlayıp, buzdolabında saklamayınız.

Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.