Alex Fenerbahçe’den Gidiyor Mu?

Ve zor bir soru… Öncelikle belirtelim. Olay henüz kesinleşmedi. Ama eldeki bilgiler profesyonel oyuncunun Fenerbahçe’den gideceğini söylüyor.

Bir Galatasaraylı olarak Alex gibi bir oyuncunun ülkemizden ayrılmasına üzülürüm. Gerek oyun tarzı gerekse insanlığı ile oldukça sevdiğim bir futbolcu…

Olay şöyle;

Brezilya’nın Gremio takımı teknik direktörü Luxemburgo, aynı zamanda Alex’in Cruzeiro’dan hocası. Söylenenlere göre Alex, Luxemburgo’yu babası gibi görüyor. Yine alınan bilgilere göre Luxemburgo Alex’i istediğini kulüp başkanı Paulo Odone ve sportif direktör Paul Pelaipe’ye iletti. Luxemburgo, Alex hakkında görüşlerini de bildirirken ”EĞER O TAKIMDAYSA KAFANIZ RAHATTIR” dedi.

Gremio yetkilileri bir toplantı sonrası kamera karşısına geçti. Başkan Odone  ”Hocamız Alex’i istediği için girişimlere başladık. Şimdilik bu kadar” diye kısa bir açıklama yaptı.

Geçen hafta alınan haberler arasında Alex’in eşinin Brezilya’ya giderek çocuklarıma okul ayarladığı da vardı. Bu durum da “Hazırlık yapılıyor” düşüncesi yaratmıştı.

Bakalım, önümüzdeki aylarda bir resmi açıklama gelebilir.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.