Ales 2013 Yorumları

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı bugün yapıldı. Peki Ales 2013 zor muydu, kolay mıydı?

ALES 2013’e giren adayların yorumlarını paylaşmak için böyle bir sayfa oluşturduk.

Sınav hakkında genel olarak sürek sıkıntısı yaşandığından ve biraz zorluğundan bahsediliyor.

Bazı yorumlar ise şöyle;

@yarasas  #ales edebiyati icimize isledi. Edebi eserleri ve sairleri 180 dk icinde 26 seneden daha fazla icime islenmis buldum.
@hattatt ÖSS’de bir saat önce çıkardım, ALES‘ten bir saat sonra çıkmak istiyorum hepsi bu…
@SukruKaya İnsan eki ales puanlarına güvenince sınavdan arta kalan sadece fahiş fiyattan kırtasiye malzemeleri oluyormuş 🙂
 ‏@usalseda Ales‘ı yetıstırebılen var mı? 3 degılde 1bucuk saat gıbıydı sınav.

Siz de alt kısımdaki yorum bölümünden sınav hakkındaki yorumunuzu belirtiniz.

2 Yorum

  1. ÇETİN SAY Cevapla

    GEREKSİZ DERECEDE ZORDU,BİR SAYISALCI OLARAK.ARTIK ALESTEN UMİDİMİ KESTİM.BU KACINCI PERFORMANS.ALESİN DEMİRBASLARINDANIM,SİMDİYE KADAR BU KADAR ZOR BİR SINAV GECMEDİ.BU SORULARI HAZIRLAYANLARIN ECDADLARINA OKUYUP OKUYUP DURUYORUM.SINAV 50 LİRA OLDU,SORULAR ZORLAŞTI BUNUN İÇİN Mİ 10 LİRA ZAM YAPTINIZ.

  2. mesut Cevapla

    dersane de 8 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum, formasyon alabilme umuduyla ilk defa ales e girdim, sorun soruların zorluğu değil, sorun okuyabilme yeteneği olduğunu düşünüyorum, ve ayrıca bu güne kadar 200 ün üzerinde kitap okudum matematik bilgim haricinde , anlayabilme kapasitemin de gayet iyi olduğunu adım gibi biliyorum, bu sınavı hazırlayan zatı muhteremler , sizleride keşke deneyebilsek bu sorular için, ben matematiğimden şüphe etmiyorum ama , sizin aklınızdan şüphe ediyorum artık, karşıma gecsenizde bende size soru hazırlayıp sorabilsem, hem 180 dk da değil size günlerce düşünme süresi verecem, düşünen adam pozuna sokmazssam sizi bende adam değilim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.