Ales 2013 Sonbahar Yorumları

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) bugün saat 9.30’da başladı ve 12.30’da sonlandı. Biz de 2013 Ales yorumlarını paylaşmak üzere okurlarımızı bu sayfada buluşturmak istedik.

81 il merkezinde gerçekleştirilen sınav kimisine göre zorken kimisine göre kolaydı. Ama gelen genel bir şikayet varsa o da zamanın yetmemesiydi.

Siz de alt kısımdaki yorum bölümünden yorumları okuyabilir veya yorumunuzu yazabilirsiniz.

17 Kasım 2013 yani bugün yapılan Ales için Twitter’dan aldığımız bazı ilgi çeken yorumları sizlerle paylaşmak istiyoruz;

@minorti Haggaten yetismiyomus. Sekerleri bile yetistiremeyip eve goturen var. #Ales
@supurgesiz_1907 Ales mantık sorularını hazırlayanlar online mı birşey denicezde #ALES hangi kafayla hazırladınız acaba o soruları ?
@SnmzEliff Ales, zordun yaa.
 ‏@powerofread #ales sorularını hazlayanlar soruyu çözmek için anlamamız lazm hatırlatmk isterim yoksa sınavdaki öğrnci görüntüleriyle eğlenmek mi niyetinz
@durukanmine ales ilk defa zamanı kullanma becerisini ölçüyordu. 3 saat sözelciye yetmedi. dediğim gibi önemli olan öbür taraftaki sınav.

2 Yorum

  1. Eren Cevapla

    Türkçe soruları fena değildi ama süre gerçekten büyük sıkıntı, mat 1 ve mat 2 den bazı soruları atlayıp kolayara ağırlık verdim, bana kalırsa dershaneye gidip sürekli deneme çözülerek istenen sonuca ulaşılabilir gibi

  2. dns Cevapla

    snv zor degldi ama süre skntı oldgndan dikkatli olayrsn ve kontrol etme sansn olmyor yksa oku işaretle o dereceydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.