AIESEC “Türkiye İktisadi ve Ticari İlimler Talebeleri Staj Komitesi Derneği”

AIESEC ülkemizde bir çok güzel işe imza atmış bir öğrenci kuruluşudur,yurt dışında staj yapmak isteyen öğrenciler,ingilizce’sini geliştirmek isteyen öğrenciler için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurum.Gelelim AIESEC’in n e olduğuna;

 

AIESEC Nedir?

Günümüzde yaklaşık 110 ülkede çalışmalarını sürdürür ve 4000 in üzerinde organizasyonla ortak çalışmalar yürütür. Dünya üzerinde 50.000 üyesi vardır ve üyelerine 10.000 liderlik fırsatı sunar. Çeşitli konularda yürüttüğü 470 konferans vardır.

Kendini geliştirmek için bir adım daha atabileceğin, potansiyelini keşfedebileceğin ve farklı iş kültürlerini tanıyabileceğin bir fırsat! Dünyanın üniversite tabanlı en büyük ve en güçlü gençlik organizasyonu olan AIESEC, topluma pozitif etki edebilmek için gençlerin, kendi potansiyellerini keşfedecekleri ve geliştirecekleri uluslararası bir platformdur.

İş dünyası ve yüksek öğrenim ortaklığı ile AIESEC; farklılıklara, gelişime ve iletişime açık bireylerin liderlik potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmaktadır. AIESEC, bireylerin gelişimi için eşsiz liderlik tecrübeleri ve uluslar arası stajlar sunmaktadır.

 

Daha fazla ve detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.