Abur Cubur Özlemini Yenmenin Yolları

Genellikle günlük yaşam sırasında insanlar çikolata, bisküvi, şeker, peynir ve cips gibi, küçük atıştırmalara düşebilirler. Dr Mehmet Öz, insanların seks istemekle yiyecek istemenin aynı nedenle olduğunu açıkladı. Kendinize hakim olma konusunda zafer kazanmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Abur cuburlar buzdolabında mevcut değilse, cips, kurabiye veya şeker yemek daha az olasıdır. Onları gözden uzak tutarsanız muhtemelen aklınızın dışında olacaktır.

Eğer tatlı özlemi çekiyorsanız, kuru erik, üzüm, kuru incir veya kuru üzüm gibi organik tatlıları tercih edebilirsiniz. Eğer kremalı bir şey istiyorsanız az yağlı yoğurtları deneyin. Şekerin daha düşük olduğunu düşünüyorsanız lezzet için biraz bal ya da yaban mersini karıştırabilirsiniz.

Diyelim hala canınız çekiyor ve yemek istiyorsanız, kendinizle bir anlaşma yapın ve belirli zaman aralığında istediğinizi az miktarda yiyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.