9 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün yaptığımız gibi yine burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Alt kısımdan 9 Temmuz burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Burç konusuna kimi insan inanır, kimisi de inanmaz. Alt kısımdaki yorum bölümünden burçların hayatınızda ne kadar gerçekleştiğini belirtirseniz seviniriz. 🙂

9 Temmuz 2012 Koç Burcu Yorumu
Dolunayın enerjisi iş hayatınıza hareket ve canlılık getirebilir, hayallerinizi gerçekleştirmek, amaçlarınıza ulaşmak adına azimli olabilirsiniz. Uzun zamandır Başak burcunda sizi titizlendiren Mars ise bu hafta Terazi burcuna geçerek hayatınıza uyumu, pek çok insanı, paylaşımı taşıyabilir. Sevgi dünyanızda çok yerinde, sağlam gelişmeler oluşabilir.

9 Temmuz 2012 Boğa Burcu Yorumu
Maddi açıdan imkan ve olanakları iyi bir biçimde değerlendirmek önem kazanabilir bu hafta sizin için. Ailenizden destek alabilirsiniz. Planlar, fikirler, tasarılar, yeni insanlar hayatınıza hareket getirebilir. Kendinizi oldukça bireysel, hızlı, kararlı bir halde bulabilirsiniz. Terazi burcuna geçen Mars, sizi çok daha fazla çalışmaya, üretmeye odaklı tutabilir.

9 Temmuz 2012 İkizler Burcu Yorumu
İnsanlar hayatınıza bu hafta çok şey katabilir. Aşka, özgürlüğe, rahatlığa kendinizi bırakabilirsiniz, iyi iletişim kurmak maddi ve manevi açıdan kazanç sağlayabilir. İnsanlar size şans getirebilir. Mars’ın yeni konumu da sizi oldukça romantik, dışa açık, renkli yapabilir. Hayatın güzelliklerini kendinize çekebilirsiniz, hayallerinize inancınız güçlenebilir.

9 Temmuz 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Yengeç burcundaki Güneş sizi olaylara ve yaşantınıza hakim kılabilir. Dolunayın enerjisi de insanlarla ilişkilerinizi canlandırabilir, pek çok insanla görüşebilirsiniz. İç dünyanızdaki aşk, sevgi makul bir kıvam kazanabilir, duygularınızı kendinize özel yorumlayabilirsiniz. İş ve para konularında olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

9 Temmuz 2012 Aslan Burcu Yorumu
Üzüntüleri ve yaraları sarmak kolay olabilir bu hafta. Sosyal hayatınız ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz sizi mutlu edebilir, amaçladığınız bir şeye bu hafta ulaşabilirsiniz. Ayrıntı gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Mars’ın yeni konumu ise iletişim açısından sizi çok daha coşkulu, tartışmayı seven yapabilir, iletişim kanallarınız bu hafta açılabilir.

9 Temmuz 2012 Başak Burcu Yorumu
Bu hafta aşka, sevdiğiniz şeylere, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizi özgürleştirebilir. Farklı şeyler denemeye, yaşamaya açık durabilirsiniz. Mars’ın Başak burcundan çıkıp Terazi burcuna geçmesi ise maddi konularda sizi savaşçı yapabilir. Bu hafta iş, aşk ve gelecek planları açısından güzel fırsatlar yolunuza çıkabilir.

9 Temmuz 2012 Terazi Burcu Yorumu
Mars’ın Terazi burcuna geçmesi risklere, maceraya, kişisel tartışmalara açık bir hal kazandırabilir size. İyi iletişim kurmak, anlaşmak sosyal hayatınızı, insanlarla ilişkilerinizi olumlu etkileyebilir. Kendi istediğiniz rotada ilerleme şansına kavuşabilirsiniz. İşler ve sorumluluklar sizi yoğun tutabilir. Ailenize, evinize ve de kendinize zaman da ayırabilirsiniz.

9 Temmuz 2012 Akrep Burcu Yorumu
Hayatınızda yardımlaşmalar artabilir bu hafta. İnsanlar size şans getirebilir. Tek başınıza kalmanız zorlaşabilir böylece. İş hayatında güzel ve farklı bir iş, çalışma düzeni açığa çıkabilir, kendinizi bağımsız hissedebilirsiniz. Dolunayın enerjisi ise iletişim kanallarınızı açabilir, yakın akrabalarınıza zaman ayırabilirsiniz. Hayalleriniz size heyecan aşılayabilir.

9 Temmuz 2012 Yay Burcu Yorumu
Bu hafta planladığınız bir şey gerçekleşebilir. İnsanlarla ilişkiler, anlaşmalar için uygun kaynak ve koşulları yakalayabilirsiniz. Sevgi bağları özgürce güçlenebilir. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Parasal konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Önemli bir takım kararları hayata geçirmek bu hafta anlaşmalar ve ilişkiler açısından size bol şans sunabilir.

9 Temmuz 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Dolunayın enerjisi bu hafta ayaklarınızı yerden kesebilir, olayların ve insanların etkisinde kalarak ilerleyebilirsiniz. Çok güzel bir işi başarmanın keyfine varabilirsiniz. Yardımlaşmalar size güç kazandırabilir. Mars’ın Terazi burcuna geçişi iş ve sosyal hayatınızda sizi aktif kılabilir. Pek çok iş, konu ve insanla aynı anda ilgilenebilirsiniz.

9 Temmuz 2012 Kova Burcu Yorumu
Geçmişle bağlantılı olaylar bu hafta sizin için önem kazanabilir. İnsanlarla iyi iletişim kurabilirsiniz. Duygularınızı, sevginizi, gerçek hislerinizi ifade edebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterebilirsiniz. Düşünsel açıdan kendinizi yormaya, durumları tartmaya, anlamaya çalışabiliriz. Sevdiğiniz bir insanla ilişkiniz, aşk hayatınız sizi hassas ve duyarlı kılabilir.

9 Temmuz 2012 Balık Burcu Yorumu
Sosyal hayatınız dolunayın enerjisiyle canlanabilir, pek çok insanla bir araya gelebilirsiniz. Bazı hedefleriniz yeniden önem kazanabilir, özellikle ev ve aileyle ilişkili olanlar. Ev ve aile içinde huzurlu, mutlu ve şanslı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan koşullarınız sizi özgürleştirebilir. Hayattan daha fazla keyif ve zevk alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.