9 Kere Leyla Filmi Bugün Yayına Başlıyor! İşte Yorumlar

Netflix'in Merakla Beklenen 9 Kere Leyla Filmi

aFilm ve dizi izleme platformu Netflix, izleyicilerin merakla beklediği 9 Kere Leyla filmi bugün yani 4 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak. Dünya çapında başarılı yapıtlara imza atan Netflix, ülkemizde de büyük bir izlenme kitlesine sahip olduğunu söylemeliyiz. Ezel Akayın yönetmenliğini yaptığı, Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı 9 Kere Leyla fragmanı ile çok yakın bir zamanda izleyicinin karşısına çıktı..

9 Kere Leyla filmi ne zaman başlayacak sorusu gündemin en önemli konuları arasında yer almaya başlamıştı. Bu konu üzerinde çeşitli aramalar ortaya çıktı ancak tarih konusunda net bir açıklama yapılmamış ve sonunda merakla beklenen 9 Kere Leyla filminin gün itibariyle yayına sunulacağı bilgisi aktarıldı.

Netflix'in Merakla Beklenen 9 Kere Leyla Filmi

Netflix’in Merakla Beklenen 9 Kere Leyla Başlıyor!

Bugün yayına girecek olan 9 Kere Leyla, şimdiden en çok konuşulan filmler arasında yerini almaya başladı. Başarılı oyuncu Haluk Bilginer’in yer aldığı filmde başrolü paylaşan Elçin Sangu ve Demet Akbağ gibi ünlü isimlerde yer alıyor. İsminden oldukça fazla söz ettiren bu yapıt, şimdiden Netflix film listenin başına yerleşti..

9 Kere Leyla Filmi Konusu

9 Kere leylanın filmi konusu; Başrol oyuncularımız olan Adem ile Leyla’nın mutlu bir evliliği vardır. Evlilik terapisti olan Nergis, bu mutlu evliliğe son verecek ve kısa süre içerisinde Adem’in kalbini fethetmeyi başaracaktır. Nergis’e aşık olan Adem, ortadaki tüm engellerden kurtulmaya karar verir.

Leyla’yı kendisinden uzaklaştırmaya karar veren aşık adam ne yaparsa yapsın başarılı olmaz. Çeşitli yolları denemesine rağmen başarısızlığa uğrar ve sonunda bu şekilde olmayacağına karar verir. Karısından kurtulmanın tek yolu onu öldürmek olduğunu düşünür ve hiç zaman kaybetmeden harekete geçer. Nergis ile mutlu bir beraberlik yaşamayı kafaya koymuş olan Adem, Leyla’yı öldürmek için 9 farklı eylem gerçekleştirir ancak Leyla’yı öldürmek sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.