9 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün yaptığımız gibi burç yorumlarını paylaşmaya devam ediyoruz.

Başlıkta belirtilen tarihten 1 gün önce tüm burçların günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz. Bugün de saat 20.00’ı gösterdiğinde 9 Ağustos 2012 burç yorumlarını bulacaksınız.

Güncelleme: İşte 9 Ağustos 2012 burç yorumları;

KOÇ burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Bu sabah oluşacak dolunay, arkadaşlarınızın hayatlarındaki gelişmelere şahit olmanızı sağlayacak. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde arkadaşlarınız sizin için devreye girecek. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

İş ve kariyer hayatınızda oluşan dolunay, hem aile hayatınızda hem de iş alanlarınızda bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Bu dolunay oldukça olumlu etkiler altındasınız. Parasal olarak şansınızı iyi kullanabilirsiniz.

İKİZLER burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Uzak çevre ve akrabalar evinizde oluşan dolunay; seyahat, eğitim, medya ve uzak akrabalarınızla ilgili konuları hayatınıza taşıyabilir. Özellikle seyahate, eğitime ve ticarete dayalı işleriniz varsa keyifli oluşumlara hazırlıklı olun.

YENGEÇ burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Bu sabah ortaklaşa para evinizde dolunay oluşacak. Ortaklaşa para konularındaki bir işinizi sonuca ulaştırabilir ve beklenmedik yerlerden destek sağlayabilirsiniz. Ailenizin işleri için rahatça harekete geçebileceksiniz.

ASLAN burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Özel hayatınızda oluşan dolunay, sizi en çok evlilik konusunda, aile ilişkilerinizde ve bire bir ilişkilerinizde etkileyecek. Ortaya çıkan durumlar karşısında vereceğiniz kararlar, sosyal çevreniz tarafından da onay görecek.

BAŞAK burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Dolunay; iş ve hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek. Bu sıralar her şeyi sorgulamanız, en çok iş alanlarınızda işinize yarayacak. Yeni bir şey bulabilir, keşfedebilir ve düşündüklerinizi insanların hizmetine sunabilirsiniz.

TERAZİ burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Aşk hayatınızda veya çocuk evinizde oluşan dolunay, bu alanlarda sizi etkileyecek. Şanslı etkilere sahipsiniz. Önemli kararlar alacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler, bu dolunayda güçlü etkiler altında olacak.

AKREP burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Bu sabah oluşan dolunay, ailenizle veya evinizle ilgili konuları hayatınıza taşıyacak. Ev ve aile hayatınız, iş hayatınızdaki güzel gelişmelerden olumlu etkilenecek. İş alanlarınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.kadinca.net

YAY burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Yakın çevre alanlarınızda dolunay gerçekleşecek. Siz seyahatteyken veya başka konularla uğraşırken yakın çevrenizde oluşacak bir olay, sizi olumlu etkileyebilir. Özel hayatınızdaki gelişmeler sizi son derece mutlu edecek.

OĞLAK burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Dolunay, sizi en çok parasal alanda etkileyecek. İş hayatınızdan alacağınız olumlu enerjiyle parasal konuları kafanıza takmayacaksınız. İş alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altındasınız. Bunun hakkını vermelisiniz.kadinca.net

KOVA burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Dolunay, sizin hayat evinizde gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Önemli konuşmalar ve görüşmeler iş alanlarınızda sizi mutlu edebilir. Aşkı arayan biriyseniz çok şanslı olacaksınız.

BALIK burcu 9 Ağustos 2012 yorumu

Kadersel alanınızda oluşan dolunay, bazı olayların ardındaki gerçekleri öğrenmenizi sağlayabilir. Aile hayatınız, bu alanda yapılması gerekenler ve sağlığınız adına oldukça olumlu ve şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.